Ida Nowakowska pokazała, jakie ćwiczenie wykonuje w ciąży. "Boli od samego patrzenia"

Ida Nowakowska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Poród lada moment, a tancerka nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Ćwiczenie, które pokazała, wprawia w osłupienie.

Pod koniec stycznia, podczas jednego z wydań programu "Pytanie na śniadanie", Ida Nowakowska ogłosiła nadchodzące w jej życiu zmiany. Prezenterka i jej mąż Jack Herndon oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Potomek pary urodzi się już niedługo. Jak się okazuje, Ida aż przez sześć miesięcy skrywała wieść o swojej ciąży. Teraz jest zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Które gwiazdy wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ida Nowakowska ćwiczy w ciąży

Od momentu, kiedy Ida Nowakowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka, pokazuje ciążowe krągłości, zaprezentowała, jakie ma już ubranka dla swojego dziecka, a także powiedziała o swoich ciążowych zachciankach. A co najważniejsze, zdradziła płeć malucha. Ida i Jack zostaną rodzicami chłopca. Choć dziecko urodzi się lada moment, to tancerka nie rezygnuje z aktywności fizycznej.

Ida pokazała na instagramowym profilu, które ćwiczenia rozciągające wykonuje w ciąży. Trzeba przyznać, że to, co tancerka robi na macie, wprawia w osłupienie. Ćwiczenie nie wygląda na proste, a Ida, wykonując je w ciąży, w ogóle nie wygląda na zmęczoną.

Wbrew pozorom to jest jedna z moich ulubionych pozycji. Tak się czuję zrelaksowana tutaj, ponieważ czuję, że wszystkie moje mięśnie są rozciągnięte - wyznała.

Jak sama przyznała na nagraniu, to jedna z jej ulubionych pozycji! Mimo to obserwatorzy Nowakowskiej są w szoku.

Kochana! Jak Ty rodzić będziesz w takiej pozycji to poród ekstremalnie szybki.
O matko aż mnie wszystko rozbolało.
Boli mnie od samego patrzenia.
Czy Pani jest z gumy? - komentują fani Idy.
 

Też jesteście pod wrażeniem?

Internautka skrytykowała tatuaż Uli ChinczChincz starła się z fanką. Skrytykowano jej tatuaż: Ale ohydny. Odpowiedziała

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie. Piłkarz był nieźle zmieszany