Robert Lewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie. Piłkarz był nieźle zmieszany

Robert Lewandowski udzielał wywiadu. Nie spodziewał się, że show skradnie jedna z jego córek. Klara tym samym zniszczyła misterny plan Lewandowskich, którego celem było chronienie prywatności pociech.

Robert Lewandowski udzielał krótkiego wywiadu amerykańskiej telewizji CBS Sports. Sportowiec wyglądał na nieco spiętego, ale naprawdę zestresował się dopiero, gdy w kadr weszła mu starsza córka. Zniecierpliwiona Klara nie mogła doczekać się, aż jej sławny tata znów będzie mógł poświęcić jej czas. 

Robert Lewandowski udzielał wywiadu, nagle widać Klarę

Robert i Anna Lewandowscy dbają o prywatność dzieci. W mediach społecznościowych nie pokazują twarzy córek, choć ostatnio coraz śmielej chwalą się ujęciami, na których widać profile obu dziewczynek. Nie obyło się też bez kilku wpadek i tak na przykład Anna Lewandowska opublikowała fotografię, na której w szybie odbija się twarz Laury. Tym razem zobaczyliśmy buzię Klary - dziewczynka pojawiła się w kadrze, kiedy Robert Lewandowski na żywo udzielał wywiadu dla CBS Sports. 

Klara stanęła tak, że uchwyciła ją kamera. Piłkarz tego nie zauważył, ale dziennikarze w studio już tak. Jedna z dziennikarek próbowała przywitać się z Klarą. Wtedy Lewandowski zorientował się, co się stało. Jego wyraz twarzy zdradzał wiele. Skonsternowany spojrzał w prawo - wyglądało to tak, jakby wzrokiem prosił, by ktoś zabrał dziewczynkę. Chwilę później Klara zniknęła z kadru. Warto zwrócić uwagę, że nim dziewczynka skradła show, mogliśmy ją usłyszeć. Zniecierpliwiona, zza kamery, dopytywała "Już?". Zobaczcie sami. 

Myślicie, że po tej sytuacji Lewandowscy przestaną zakrywać twarze dziewczynek i będę chwalili się ich portretowymi zdjęciami? 

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.