Na tym zdjęciu Zofia Zborowska była w ciąży, ale nikt się jeszcze nie domyślał. Prawie. Zdradził ją biust

Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie z sesji, podczas której była już w ciąży, ale nikt o tym nie wiedział. Prawie nikt. Zmiany w jej wyglądzie zauważył fryzjer.

Zofia Zborowska długo trzymała w tajemnicy informację o ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka w zabawny sposób poinformowała na Instagramie pod koniec marca. Teraz wróciła wspomnieniami do czasów, gdy nikt jeszcze nie wiedział o tym, że nosi pod sercem małego człowieka. Podczas sesji uwagę kolegi z planu zwrócił jednak jej biust.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Małgorzata RozenekFit Rozenek chwali się płaskim brzuchem po świętach. "Prima aprilis już było"

Zofia Zborowska: Nasza pierwsza sesja w trójkę

Zofia Zborowska od ponad roku jest szczęśliwą żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Para jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani wiedzą na bieżąco, co się u niej dzieje. Odkąd aktorka zdecydowała się pokazać swoje ciążowe krągłości, chętnie opowiada o przygotowaniach do macierzyństwa.

We wtorek opublikowała na Instagramie kadr z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział ze swoją mamą, aktorką Marią Winiarską. Na planie była już w ciąży, ale nikt o tym nie wiedział. No, prawie nikt. Na zmiany w wyglądzie Zosi zwrócił uwagę fryzjer gwiazd, Kamil Pecka.

Nasza pierwsza sesja w trójkę, ale nikt na planie (poza mną) o tym nie wiedział... A nie! Kamil Pecka wypalił, jak zobaczył mój biust: Zośka, a Ty nie jesteś w ciąży ?! A ja w odpowiedzi się tylko głupio uśmiechnęłam #biustzdradziłjakopierwszy - napisała Zofia Zborowska.
 

Kim KardashianKardashian debiutuje na liście magazynu "Forbes". Oficjalnie jest już miliarderką

Zborowska szczerze opowiada, jak przebiega ciąża oraz zmienia się jej ciało. Na InstaStories wyznała wcześniej, że odkąd podzieliła się radosną nowiną, może legalnie sapać i pokazywać wzdęty brzuch. Zaznaczyła też, że jej profil nie będzie tylko o ciąży, ale jeśli będzie już o niej opowiadać, to zamierza mówić prawdę.