Kim Kardashian debiutuje na liście magazynu "Forbes". Oficjalnie jest już miliarderką

Kim Kardashian trafiła do zestawienia najbogatszych magazynu "Forbes". Jej majątek określa się na... ponad miliard dolarów.

Kim Kardashian oficjalnie może się chwalić majątkiem wartym miliard dolarów. Celebrytka trafiła na listę magazynu "Forbes". Co ciekawe, mimo szalejącej pandemii, liczba najbogatszych osób nie kurczy się, a wręcz przeciwnie - powolutku sobie rośnie i oddala się od reszty społeczeństwa.

Teresa Iżewska, kadr z filmu Nafta'Iżewska zachwyciła Monroe, ale w wywiadzie powiedziała zdanie za dużo. Władze PRL zniszczyły jej karierę

Zobacz wideo Gdzie byłaby Joanna Przetakiewicz, gdyby nie związek z Janem Kulczykiem? "To była wielka miłość"

Kim Kardashian miliarderką

W jaki sposób Kim Kardashian dorobiła się tak gigantycznej fortuny? Jak podaje magazyn, może to zawdzięczać rozwojowi firm KKW Beauty (kosmetyki) oraz Skims (odzież), ale również telewizyjnemu show z udziałem Kardashianów, aplikacji mobilnej oraz licznym reklamom, w których wzięła udział. Udziały Kardashian w firmie KKW Beauty stanowią aż 500 milionów dolarów, a w KKW Beauty mają wynosić jeszcze więcej.

Słowa Kim sprzed kilku lat, odnoszące się do jej zdjęcia na okładce "Forbesa", nadal są aktualne:

Nieźle, jak na dziewczynę bez żadnych talentów - skomentowała w 2016 swoje zdjęcie, zamykając usta krytykom.

Miliarderzy na liście "Forbes"

Mimo roku pandemii lista miliarderów "Forbesa" poszerzyła się aż o 660 nazwisk więcej niż rok wcześniej. Łączna wartość aktywów najbogatszych wynosi 13,1 bilionów dolarów. Jest to znacznie więcej niż przed rokiem, gdy łączna fortuna najbogatszych szacowana była "tylko" na osiem bilionów dolarów.

Jesteście ciekawi, kto znajduje się na podium najbogatszych w zestawieniu "Forbesa"? Ranking otwiera ponownie Jeff Bezos, szef Amazona, który wrócił na szczyt zestawienia. Majątek biznesmena wyceniany jest na 177 miliardów dolarów. Drugie miejsce należy do założyciela Tesli Elona Muska, którego majątek wycenia się na 151 miliardów dolarów. Trzecie miejsce na podium należy do Bernarda Arnaulta, prezesa LVMH z majątkiem szacowanym na 150 miliardów dolarów.

Dla porównania, majątek innej kobiecej gwiazdy z show-biznesu - Oprah Winfrey - to "tylko" prawie trzy miliardy dolarów.

Agnieszka Włodarczyk z mamą, Małgorzata Socha z mamąTata Wieniawy założył IG, a mama Włodarczyk nie przypomina siebie sprzed lat. Oto rodzice gwiazd

Macie pomysł, na co przeznaczylibyście taką sumę pieniędzy?