Kuba Wojewódzki do Żabsona: Wyglądasz jak kolumbijski hydraulik. Raper przyznał, że jest seksoholikiem

Po trzyletniej przerwie na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego zasiadł Żabson. "Dla mnie jest niesamowite, że wyglądasz tak samo, jak ostatnio". Dziennikarz nie mógł powiedzieć tego samego.

6 kwietnia TVN wyemitował kolejny odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Gośćmi byli Sławomir Peszko i Mateusz "Żabson" Zawistowski. Raper bardzo otworzył się podczas rozmowy z dziennikarzem. Opowiedział o związku i swoich słabościach.

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Kuba Wojewódzki do Żabsona: Wyglądasz jak kolumbijski hydraulik

Zanim Kuba i Żabson przeszli do poważnej rozmowy, żartowali sobie. Prowadzący stwierdził, że raper z nowym wizerunkiem (rzadkim wąsikiem) wygląda jak kolumbijski hydraulik. Koledzy Zawistowskiego stwierdzili, że bardziej jak dostawca pizzy.

Kuba Wojewódzki, ŻabsonKuba Wojewódzki, Żabson screen TVN Player

Wojewódzki był zachwycony także stylizacją gościa. Wypytywał, czy Mateusz nie chciałby działać prężnie w branży modowej.

Mam zajawencję, ale to jest taka dziedzina, że trzeba się w nią zaangażować i oddać temu całe serce i jeśli miałbym to zrobić, to wtedy kiedy skończę z muzyką, ale myślę, że wtedy będę chciał robić coś chillowego - stwierdził, chwaląc się, że gościł na fashion weeku i fotografowie robili mu zdjęcia.

Dalej było już tylko ciekawiej. Żabson potwierdził, że zrobił coming out, śpiewając nowy utwór "Seksoholik" i potwierdził publicznie, że jest seksoholikiem.

W tym kawałku podkreślam też, że antykoncepcja to bardzo ważna sprawa. Uważam, że fajnie, że przekazałem to w tym kawałku. Ja zawsze używam prezerwatyw.

Zawistowski dodał, że jego serce jest zajęte i w relacjach jest szczery i lojalny.