Anna Lewandowska w ubraniach od polskiej projektantki. Do najtańszych nie należą. Same szorty kosztują dwa tysiące złotych

Anna Lewandowska zaprezentowała się w eleganckiej stylizacji. Ubrania pochodzą z kolekcji polskiej projektantki, a ich ceny robią wrażenie.

Anna Lewandowska zazwyczaj pokazuje się na Instagramie w sportowych zestawach. Nie jest jednak tajemnicą, że od czasu do czasu, gdy jest ku temu okazja, lubi włożyć modne i eleganckie ubrania. Wybiera wtedy sukienki z falbanami lub podkreślające figurę. Ostatnio polubiła też połączenie elegancji z casualowymi dodatkami i chętnie nosi marynarki ze sneakersami. Najczęściej stawia na światowej sławy projektantów, ale nie gardzi również polskimi. Tak jak tym razem.

Polecamy: Klara Lewandowska uczy się pisać! Anna pokazała jej postępy. Po nauce zasnęła w ramionach mamy. "Miłość nie do opisania"

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaLewandowska opublikowała zdjęcia z okazji świąt. Na jednym widać twarz Laury

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Zobacz także: Anna Lewandowska urządziła taras w minimalistycznym stylu. W ogrodzie królują metalowe meble. "Zasadziłam zielnik"

Anna Lewandowska w ubraniach polskiej projektantki

Trenerka wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram. Pozuje na nim w szarej marynarce i szortach z gumką w pasie. Ubrania zaprojektowała Magda Butrym, która zdobyła już sławę poza granicami polski, a jej ciuchy noszą nawet Hailey Bieber, Beyonce czy Jennifer Lopez.

Dorota SzelągowskaSzelągowska pokazała wnętrza domu na Warmii. Internauci pełni podziwu

Przeczytaj: Beyonce zakochała się w butach polskiej projektantki. Pojawiła się w nich w swoim teledysku

Z tego względu projektantka się ceni, a stroje, które oferuje, nie należą do najtańszych. Za zestaw, który wybrała Anna Lewandowska trzeba zapłacić małą fortunę. Same szorty kosztują dwa tysiące złotych, natomiast marynarka pięć tysięcy złotych.

 

Skusicie się?

Przeczytaj również: Anna Lewandowska ćwiczy w towarzystwie Laury. Dziewczynka patrzy w obiektyw z poważną miną. Ale ma elegancką fryzurę!