Meghan Markle i książę Harry mają nowy pomysł na biznes. Będą produkować wino? "To niezwykle popularne w tej okolicy"

Meghan Markle i książę Harry ponoć chcą rozkrecić własny biznes. Para wpadła na pomysł, by produkować wina.

Na początku ubiegłego roku Meghan Markle i książę Harry ogłosili zaskakującą decyzję. Para postanowiła zrezygnować z praw i obowiązków, które należą do członków brytyjskiej rodziny królewskiej i rozpocząć nowe życie. Meghan i Harry opuścili Wielką Brytanię i obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiodą zupełnie inne życie niż kilka lat temu.

książę Harry, Meghan MarkleMeghan i książę Harry wezmą ślub w reality-show? Po amerykańsku i "bez nadęcia"

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską?

Meghan i Harry będą produkować wino

Od ponad roku Meghan i Harry mogą robić właściwie wszystko, co im się podoba, np. udzielać wywiadów, ubierać się, jak chcą, a Meghan może też prowadzić auto. Para bez problemu może też nawiązywać różne współprace, które często są intratne. Sussexowie podpisali umowę np. ze Spotify i mają nagrywać podcasty, za które ponoć otrzymają 30 milionów funtów

Meghan i Harry ewidentnie chcą skorzystać z tego, że jest o nich głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. W związku z tym para ma w planach nowy biznes, który też może jej przynieść sporo pieniędzy. Ponoć Meghan i Harry wpadli na pomysł, że będą produkować wino.

Inwestowanie w wino jest dość powszechne w Montecito. To niezwykle popularne w tej okolicy, więc nie byłabym zdziwiona, gdyby Harry i Meghan też się tym zajęli - powiedziała w wywiadzie dla "Daily Mail" Penny Bianchi, która mieszka w okolicy.

Ponoć w okolicy Santa Barbara, gdzie mieszka para, jest aż 275 domowych winiarni, z czego sporo z nich założona jest przez celebrytów. I choć konkurencja byłaby spora, to Meghan i Harry chyba nie mogliby narzekać na brak zainteresowania ich produktem. Skusilibyście się na wino ich produkcji?