Anna Korcz jest w drugiej ciąży! "Pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie"

Córka Anny Korcz pochwaliła się na Instagramie, że w tym roku przywita na świecie swoje drugie dziecko. Młoda mama jest przeszczęśliwa.

Ania Korcz jest córką znanej z serialu "Na Wspólnej" aktorki Anny Korcz. Prawie trzy lata temu wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Niedługo później para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Franka. Jak się okazuje, ten już niedługo doczeka się rodzeństwa.

Nina Tyrka, Agustin Eggurola i ich córka CarmenEgurrola i Tyrka byli jedną z najpopularniejszych par. Co słychać u tancerki?

Anna Korcz jest w ciąży. Jeszcze w tym roku przywita na świecie drugie dziecko 

Ania Korcz jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje życie prywatne. Córka znanej aktorki Wielkanoc spędziła wraz z mężem i synem za granicą, czym również od jakiegoś czasu chwali się w sieci. Pod jednym ze zdjęć z plaży zdradziła swoim obserwatorom, że już niedługo urodzi drugie dziecko

Jeszcze ponad rok temu zastanawiałam się, jak to będzie jak w naszym życiu, pojawi się Franio. Nie podejrzewałam, że tak bardzo je urozmaici, doda tylu kolorów, poustawia je po swojemu, sprawi, że tak wiele pięknego się wydarzy. W tym roku w naszym życiu pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie. Drugi raz zostanę Mamą - napisała pod postem Ania Korcz.
 

Danuta Holecka i Andrea BocelliDanuta Holecka ma ukryty talent. Z Bocellim rozmawiała po włosku. Jest nagranie

Ania Korcz przyznała, że wraz z mężem mają rodzeństwo i nie wyobrażają sobie, żeby ich syn był jedynakiem. 

Sami posiadając Rodzeństwo, nie wyobrażaliśmy sobie, aby Franio był sam. A co nas czeka? Tego nie wie nikt. Z pewnością kolejna wielka przygoda - dodała.

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji dla pary, do których Plotek oczywiście się dołącza.

Zobacz wideo Anna Korcz: W czasie pandemii artyści zostali pominięci przez rząd. Jesteśmy spychani na margines i bardzo nieładnie się nas traktuje

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Julii Wieniawy założył Instagrama. Pochwalił się już pierwszymi zdjęciami z córką. Pokazał też największą pasję