Uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" TVN walczy z rakiem. Otrzyma pomoc od TVP

Karolina Gabarkiewicz mediach społecznościowych pisze o swojeje chorobie. Uczestniczka "Kto poślubi mojego syna?" ma raka piersi, teraz dowiedziała się o przerzutach. Otrzyma pomoc finansową z charytatywnego wydania "Familiady".

Karolina Gabarkiewicz wzięła udział w programie TVN "Kto poślubi mojego syna?" kilka lat temu. Krótko po nagraniach do miłosnego show dowiedziała się o druzgocącej diagnozie. Młoda kobieta nie spodziewała się takiej wiadomości.

Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wpadka przy montażu ostatniego odcinka

Karolina Gabarczyk dziękuje programowi TVP za wsparcie

Diagnoza pojawiła się niespodziewanie.

Pojechałam sama z siebie prywatnie zrobić USG piersi. Nie brałam pod uwagę złego wyniku - a jednak było inaczej - pisała Karolina Gabarkiewicz na Facebooku w 2018 roku.

U Karoliny Gabarczyk wykryto raka piersi. Później dowiedziała się o przerzutach. Na szczęście po programie znalazła miłość i dziś jest szczęśliwą mężatką. Może liczyć na wsparcie męża i najbliższych. Założyła stronę na Facebooku poświęconą jej chorobie - "Karolina - Moja Walka z Rakiem Piersi". Nie bała się prosić o pomoc. Karolina Gabarkiewicz należy do fundacji "Rak'n'Roll. Wygraj życie!", która wspiera finansowo osoby z nowotworami.

Kuba Sienkiewicz poważnie przeszedł covidKuba Sienkiewicz ciężko przeszedł COVID-19. "Byłem w szpitalu w ciężkim stanie"

Ostatnio zostało wyemitowane specjalne, świąteczne wydanie "Familiady". Wzięli w nim udział uczestnicy programu "Sanatorium miłości". Cała wygrana została przekazana na cel charytatywny - pieniądze trafią do Karoliny Gabarkiewicz. Uczestnikom udało się wygrać 26 tysięcy złotych. Karolina podziękowała za pomoc.

Dziękuję uczestnikom "Sanatorium miłości" TVP oraz "Familiada' TVP S.A.  za przekazanie mi wygranej. Z całego serca Wam dziękuję - napisała na Facebooku.

Niestety przed byłą uczestniczką show "Kto poślubi mojego syna" kolejny etap leczenia. Dotychczasowe operacje i zabiegi nie powstrzymały choroby. W czwartek 1 kwietnia okazało się, że ma kolejne przerzuty. Młodą kobietę czekają badania i wizyty u lekarzy. Trzymamy kciuki za zdrowie Karoliny!

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"
Więcej o: