Danuta Holecka ma ukryty talent. Z Andreą Bocellim rozmawiała po włosku. Porównała go do... Boga. Jest nagranie

Danuta Holecka po niedzielnym wydaniu "Wiadomości" przeprowadziła wywiad z muzykiem Andreą Bocellim. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że dziennikarka TVP rozmawiała z nim... po włosku. Wiedzieliście, że włada tym językiem?

Danuta Holecka w niedzielę dała popis swoich umiejętności językowych. Po "Wiadomościach" na TVP przeprowadziła rozmowę z kompozytorem i śpiewakiem Andreą Bocellim. Dziennikarka porozumiewała się z nim po włosku. Trudno to jednak nazwać rozmową, bo w dużej mierze pytania były formułowane tak, by podkreślić jego zasługi. Padło nawet porównanie do Boga.

Danuta Holecka rozmawia po włosku z Andreą Bocellim

Prezenterka TVP Danuta Holecka z pewnością ma wiele zdolności - potrafi komplementować, wychwalać i sprawiać, by rozmówca czuł, jakby unosił się nad ziemią. Wszystkie te umiejętności pokazała w trakcie wywiadu z Andreą Bocellim. Muzyk był gwiazdą wielkanocnego koncertu TVP, którym stacja wbiła szpilę polsatowskiej konkurencji. O Bocellim zrobiło się ostatnio głośno za sprawą sylwestrowego "występu" w Polsacie. Okazał się wtedy, że na scenie pojawił się przebrany za niego Czadoman, co wzbudziło niemałą kontrowersję.

Zobacz też: Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów miał wystąpić Andrea Bocelli. Zamiast niego zaśpiewał wokalista... przebrany za mistrza. "Porażka 2020 zaliczona"

 

Weekendowy wywiad z muzykiem tym razem był "na serio" - Holecka pytała go o to, dlaczego święta wielkanocne są takie ważne, później skupiła się na jego dorobku i karierze, zahaczyła również o kwestię aborcji (serio). Padło nawet sformułowanie, że "gdyby Bóg śpiewał, brzmiałby jak Andrea Bocelli", które wypowiedziała niegdyś Celine Dion, a Holecka dodała je do laurki dla artysty, którą była cała rozmowa w TVP. Kompozytor uśmiechnął się, gdy usłyszał to pytanie i stwierdził, że nie spodziewał się, że słowa wypowiedziane przez jego koleżankę będą teraz tak często powtarzane.

Danuta Holecka podczas półgodzinnej rozmowy dała popis swoich językowych umiejętności - wywiad przeprowadziła po włosku, w międzyczasie też żywo gestykulowała. Widzowie słyszeli równoległe tłumaczenie pytań i odpowiedzi. Całość była zapowiedzią koncertu "Cud życia", który chwilę później został wyemitowany na antenie stacji. Bocelli wystąpił tam z synem. Jak oceniacie obcojęzyczny wywiad dziennikarki?

Zobacz wideo Robert El Gendy miał kontuzję z "Dance Dance Dance"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.