Andrzej Piaseczny opublikował nowe wideo. Złożył fanom życzenia. "Przede wszystkim zdrowia"

Andrzej Piaseczny, który dochodzi do siebie po COVID-19, postanowił złożyć internautom życzenia z okazji świąt wielkanocnych. Muzyk wspomniał między innymi o tym, co jego zdaniem jest w obecnych czasach najważniejsze.

W ubiegłym miesiącu Andrzej Piaseczny wrzucił do sieci nagranie, w którym poinformował swoich fanów, że zakaził się koronawirusem. Jego stan szybko się pogorszył, a objawy z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się nasilały. W końcu piosenkarz musiał zostać przewieziony do szpitala, ponieważ pojawiły się u niego problemy z oddychaniem. Chociaż nie czuł się najlepiej, starał się w miarę sił regularnie informować fanów o swoim stanie zdrowia. Jego nagrania budziły wiele obaw o to, jak ostatecznie zakończy się choroba muzyka. Po kilku dniach spędzonych na oddziale Andrzej Piaseczny opuścił szpital, zamieszczając z tej okazji pierwsze zdjęcie na Instagramie po przejściu choroby. Od tamtej pory otwarcie opowiada o tym, jak przebiegał u niego COVID-19.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Wokalista opublikował nagranie z oddziału

Andrzej Piaseczny po COVID-19 złożył życzenia wszystkim internautom

Andrzej Piaseczny czuje się już dużo lepiej. Postanowił złożyć internautom życzenia z okazji tegorocznych świąt wielkanocnych. W zamieszczonym na Instagramie filmiku piosenkarz wspomina przede wszystkim o tym, co w chwili obecnej jest jego zdaniem najważniejsze. 

Szczęśliwych, dobrych świąt życzę państwu. Tam, gdzie możliwe, to jeszcze wesołych, ale przede wszystkim zdrowych, zdrowych i jeszcze raz zdrowych, co zawsze było ważne, a teraz jest jeszcze chyba ważniejsze - przyznał.
 

Następnie dodał, że kieruje swoje życzenia do wszystkich, niezależnie od tego, czy są wierzący, czy też nie.

Dla wszystkich, dla wierzących, wierzących mniej, wierzących inaczej i niewierzących zupełnie. Niech to będzie symbol wiosny, która przyszła i tak. Niech to będzie symbol nowego początku i nadziei. Wszystkiego, wszystkiego dobrego. Wesołych świąt. 

Na post Andrzeja Piasecznego odpowiedziała nie tylko ogromna grupa internautów, ale także popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Swoje życzenia pod filmem muzyka zamieściła między innymi Anita Werner czy Piotr Rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.