Ewa Farna na egzotycznych wakacjach we... własnym salonie. Nawiązała do zagranicznych wyjazdów podczas pandemii

Podczas gdy wielu polskich celebrytów mimo pandemii wybiera się na dalekie egzotyczne wyjazdy, Ewa Farna spędza ten czas we własnym domu. Artystka wspomina, że nie może nawet odwiedzić rodziny.

Pomimo niesłabnącej pandemii koronawirusa wielu celebrytów coraz częściej decyduje się na egzotyczne wakacje na drugim końcu świata. Do najpopularniejszych kierunków należą między innymi Malediwy, gdzie swój urlop w ostatnim czasie spędzała Izabella Krzan oraz Zanzibar, w którym obecnie wypoczywa Katarzyna Warnke. Wycieczki polskich gwiazd odbiły się już szerokim echem w mediach społecznościowych. Zdarza się, że internauci zarzucają celebrytom, że podróżowanie w obecnych czasach jest nieodpowiedzialne. Z nieprzychylnymi komentarzami spotkała się już na przykład wspomniana wcześniej Katarzyna Warnke. Mając na uwadze zagrożenie epidemiczne, część polskich gwiazd zdecydowała się odłożyć swoje wakacyjne plany na bliżej nieokreśloną przyszłość. W ten sposób postąpiła między innymi Ewa Farna, która na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z egzotycznego urlopu we... własnym salonie

Ewa FarnaEwa Farna w środku nocy obcina włosy. Zainspirowała się Mariną

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Ewa Farna na egzotycznych wakacjach we własnym salonie. Odniosła się do wyjazdów zagranicznych podczas pandemii

Ewa Farna tym razem zamieściła na Instagramie zdjęcie, które na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się niewinną fotką z wakacji... gdyby nie telewizor w tle. Piosenkarka przyznała, że wyszła na chwilę z pokoju, aby umyć ręce, a po powrocie zastała w swoim salonie rozstawiony leżak plażowy oraz koc piknikowy, na którym jej mąż położył płetwy i maskę do nurkowania. Wszystko przez przeprowadzoną chwilę wcześniej rozmowę, w której to Ewa wspomniała o wyjeździe na zagraniczny urlop. Pogawędką z mężem postanowiła podzielić się z fanami. 

Ja: Chciałabym już gdzieś wyjechać, jesteśmy cały rok zamknięci w domu, już mam tego dosyć. Wiesz, palmy, dzieciak w piachu na plaży, my drineczek w ręku.
Martin: Ale nie możemy teraz odwiedzić nawet rodziny w kraju - takie obostrzenia są, a ty chcesz jechać gdzieś na drugi koniec świata.
Ja: Ale tutaj chyba i tak statystycznie najgorsza sytuacja, a wiesz, wszyscy na tym Instagramie się chwalą Dubajem czy Kanarami, też bym tak chciała kurde... -dodała.
 

Ewa FarnaEwa Farna zabrała syna do pracy. Mały Artur szybko rośnie. Włosy zdecydowanie ma po tacie

Z przytoczonej rozmowy wynika, że Ewa Farna bardzo chciałabym wyjechać za granicę, jednakże pandemia skutecznie jej to uniemożliwia. Mąż artystki wspomniał także o obowiązujących od dłuższego czasu obostrzeniach, uwzględniając problem z odwiedzinami u rodziny. Na koniec Ewa nieco uszczypliwie odniosła się do zagranicznych wyjazdów, podczas których celebryci (i nie tylko) masowo publikują zdjęcia na Instagramie.