"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przez przypadek ujawnił, jak potoczyło się jego małżeństwo z Izą. Zdjęcie szybko usunął

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złożył internautom świąteczne życzenia. Okazuje się jednak, że przy okazji przez przypadek zdradził losy swojego związku z Izą.

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi ogromne emocje. Widzowie uznali bowiem, że eksperci źle dobrali pary. Ich zdaniem Kamil i Iza oraz Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasują, a ich związki skończą się rozwodami. Czy tak się stało w rzeczywistości, dowiemy się dopiero w odcinku finałowym show. Do tej pory uczestnicy muszą ukrywać, jak potoczyły się losy ich związku. Tymczasem Kamil przez przypadek ujawnił nieco za dużo.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga miała operację plastyczną. Ujawniła szczegóły. "Czy boli? Chwilę po zabiegu tak"

Kamil i Iza ze "Ślubu" wciąż są małżeństwem?

Uczestnik show opublikował na Instagramie z pozoru niewinną fotografię. Zapozował do selfie przed lustrem i życzył internautom wesołych świąt. Potem jednak usunął zdjęcie i opublikował kolejne, niemal identyczne. Niemal, bo uważni obserwatorzy mogli zwrócić uwagę, że na pierwszym zdjęciu na dłoni Kamila znajdowała się obrączka! Na kolejnej fotografii biżuterii już nie było. W sieci nic nie ginie, więc sami możecie przekonać się, że uczestnik cały czas nosi obrączkę na dłoni:

Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzeniaKamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia instagram.com/kamil.wegrzyn

To właściwie może oznaczać tylko jedno - związek Kamila i Izy prawdopodobnie przetrwał. W innym wypadku uczestnik nie miałby powodu, by nosić na palcu ten symbol związku małżeńskiego. Jak jest jednak naprawdę, dowiemy się dopiero podczas finałowego odcinka. Myślicie, że Iza i Kamil wciąż są razem?

Przeczytaj również: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie dawano im szans, a tak się zbliżyli! Kamil całował Izę po... udzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.