Agnieszka Woźniak-Starak z nadzieją patrzy w przyszłość podczas Wielkanocy. "Musi być w końcu lepiej i wesoło"

Agnieszka Woźniak-Starak złożyla fanom życzenia z okazji Wielkanocy. Wpis dziennikarki nie jest zbyt optymistyczny. Powiało smutkiem.

Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy są bez wątpienia kolejnymi, które zapiszą się na kartach historii jako "pandemiczne". Wiele osób w obawie przed potencjalnym zakażeniem ponownie zrezygnowało ze spotkań w większym, rodzinnym gronie. Święta są więc okresem szczególnie trudnym nie tylko dla tych, którzy z powodu przymusowej izolacji musieli pozostać w domach. Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszym wpisie zwróciła się do fanów. Dziennikarka ma nadzieję, że będzie już tylko lepiej. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak poczuła wiosnę. Jej sukienka w kwiatki to HIT!

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję!

Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszym wpisie. Z optymizmem patrzy w przyszłość

Z okazji Świąt wielkanocnych Agnieszka Woźniak- Starak opublikowała post, w którym złożyła życzenia wszystkim internautom. Wyraziła także nadzieję na to, że kolejne święta będą już przepełnione wyłącznie radością.

W te mało świąteczne, dziwne święta życzę wam dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości. A za roku musi być już naprawdę lepiej i w końcu wesoło! Bo ile można? -napisała Agnieszka Woźniak-Starak.
 

Agnieszka Woźniak-Starak w szortachAgnieszka Woźniak-Starak w szortach i kozakach. Świetna stylizacja

Ubiegłoroczne święta Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy spędziła bez męża. Oprócz straty i przykrych wspomnień prezenterka musiała również poradzić sobie z samotnością, gdyż Wielkanoc wypadła około miesiąc po ogłoszeniu pandemii. Agnieszka Woźniak Starak przyznała wówczas w poruszającym filmiku, że jest to dla niej niezwykle trudny okres, bowiem nie będzie ona mogła spotkać się nie tylko z ukochanym Piotrem Woźniakiem-Starakiem, ale również ze swoimi rodzicami. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują Wielkanoc całą rodziną. "Chodzimy na spacery i ciągle jemy". Show skradł Henio