Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują Wielkanoc całą rodziną. "Chodzimy na spacery i ciągle jemy". Show skradł Henio

W najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek opowiedziała, jak wyglądają święta w jej rodzinie. Wspomniała między innymi o zabawie, którą wspólnie z Radosławem Majdanem organizują dla dzieci.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie odnajduje się w świecie mediów społecznościowych. Oprócz tego, że prezenterka pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, regularnie publikuje również nowe posty, w których otwarcie opowiada światu o swoim prywatnym życiu. Święta Wielkanocne są więc kolejną, doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować internautom, jakie zwyczaje panują w rodzinie Majdanów. A trzeba przyznać, że są one naprawdę ciekawe.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek idzie na policję. „Byłam zaskoczona, jak ktoś dobrze to zmontował”

Małgorzata Rozenek-MajdanJak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Dużo szarości, glamour i połysku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują Wielkanoc z całą rodziną 

Jednym z nieodzownych elementów świątecznej celebracji jest zabawa, którą Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem organizują dla swoich dzieci. Polega ona na poszukiwaniu słodyczy ukrytych przez "króliczka". 

Mamy w rodzinie tradycje „bitwy na jajka” w tym roku wygrał Tadeusz. Dzieci szukają ukrytych przez króliczka słodyczy (na co dzień ich nie mają, więc wyobraźcie sobie ich motywacje).
 

Małgorzata RozenekRozenek chwali się sześciopakiem. Fani: Kaloryfer! Jest i hejter. "To nie efekty siłowni"

Oprócz tego, w trakcie Świąt Wielkanocnych rodzina Majdanów relaksuje się na wspólnych spacerach. Nie odmawiają sobie również jedzenia. 

Chodzimy na spacer...a przez resztę czasu jemy - podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nie obyło się również bez świątecznych życzeń oraz zdjęć ze wspólnego świętowania. Z pewnością największą uwagę na sobie skupił najmłodszy Henio, a dokładnie jego miny. 

Prezenterka wyraziła nadzieję na to, że przyszłoroczna Wielkanoc nie będzie już odbywała się podczas pandemii koronawirusa. Chociaż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wciąż zmagają się przeszkodami uniemożliwiającymi im rozpoczęcie budowy nowego domu, to wydaje się, że na chwilę obecną starają się ignorować wszelkie przeciwności losu, ciesząc się z celebracją Świąt Wielkanocnych.