Widzowie oczarowani uczestniczką "Rolnik szuka żony". Zobaczyli ją w zwiastunie. "Najładniejsza w historii programu"

W zwiastunie zapowiadającym nową edycję "Rolnik szuka żony" pojawiła się blondynka, która zachwyciła fanów programu! Nie szczędzą jej komplementów.

Program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że Telewizja Polska nie rezygnuje z tego formatu i wkrótce zobaczymy kolejną edycję show. W Wielkanoc, jak co roku, zostanie wyemitowany zerowy odcinek, w którym poznamy wszystkich uczestników. Wśród nich znalazła się rolniczka, która już podbiła serca internautów. Pojawiają się głosy, że jest jedną z najładniejszych uczestniczek, które kiedykolwiek pojawiły się w tym programie.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

"Rolnik szuka żony" - kandydaci

Już w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą uczestników, którzy są chętni na odnalezienie w programie swojej drugiej połówki. O tym, kto dostanie taką szansę, zadecyduje liczba listów wysłanych do poszczególnych rolników. Listy będzie można wysyłać po emisji zerowego odcinka. Pięć osób, które otrzyma najwięcej zgłoszeń, zostanie zaproszonych do ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony".

I choć program jeszcze się nie rozpoczął, to widzowie już obstawiają, kto może cieszyć się dużym zainteresowaniem i dostać sporo zgłoszeń od kandydatów. Chodzi o rolniczkę, która hoduje pieczarki. Widzowie zobaczyli ją w zwiastunie nadchodzącej edycji.

Wow, śliczna jest ta blondynka!
Najładniejsza w historii programu. Chyba zmienię branżę swojego gospodarstwa na pieczarki.
Przepiękna rolniczka, choć wiadomo, że to nie najważniejsze, to jednak bardzo przyciąga wzrok, myślę, że się dostanie i życzę powodzenia. Oby miała konkretnych kandydatów, no i oby sama okazała się konkretną kobietą.
Fajnie, że do programu zgłaszają się ładne, zadbane babki "z jajami". Miło popatrzeć na obie panie, a młodsza blondynka po prostu piękna! - komentują internauci na profilu programu.

Czekacie na nową edycję "Rolnik szuka żony"? Pilotażowy odcinek w Wielkanoc o godzinie 17:30 na antenie TVP.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.