Siostra Zosi Zborowskiej pokazała nowego partnera. W styczniu ogłosiła rozwód

Hanna Zborowska opublikowała w sieci nowe nagranie. Bohaterem jej krótkiej relacji jest jej ukochany - przystojny brodacz. Ładnie razem wyglądają?

Hanna Zborowska staje się powoli tak samo popularna, jak jej siostra. Influencerka nie poszła w ślady bliskich i nie została aktorką. Wolała skupić się na podróżach i sportowym trybie życia. Mieszka w Brazylii, gdzie wychowuje dwie córki. Do niedawna robiła to razem z mężem, ale w styczniu poinformowała, że czeka ją rozwód. Jej serce znów jest jednak zajęte. Skradł je tajemniczy brodacz.

Zobacz wideo Hanna Zborowska-Neves w ostrych słowach komentuje zachowanie podróżnych

Siostra Zosi Zborowskiej pokazała ukochanego. W styczniu ogłosiła rozwód

Hanna Zborowska chętnie relacjonuje swoje rajskie życie w Brazylii na Instagramie. Publikuje zdjęcia córek i nie ma problemu z pokazywaniem ich twarzy. Od piątku nie będzie miała chyba też oporów, by chwalić się nowym partnerem. W sieci pojawiło się romantyczne nagranie pary. Zborowska kroczy po plaży i w pewnym momencie całuje tajemniczego mężczyznę.

Hanna Zborowska pokazała partneraHanna Zborowska pokazała partnera screen IG @hannaneves

Czekamy na więcej uroczych zdjęć pary!

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska to starsza siostra Zofii Zborowskiej i córka aktorskiej pary - Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Kobieta studiowała prawo na Uniwersytecie w Salamance (najstarszym istniejącym uniwersytecie w Hiszpanii). To właśnie tam, 15 lat temu, poznała przyszłego męża, Daniela Nevesa. Następnie wylecieli do Brazylii, gdzie w 2007 roku wzięli ślub, a z czasem założyli rodzinę. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze informacje, jakoby małżeństwo przechodziło kryzys. Plotki okazały się prawdziwe. Hanna potwierdziła rozstanie w styczniu 2021 roku.

Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens - wyznała niedawno Zborowska w rozmowie z "Na żywo".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.