Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski udzielił wywiadu po angielsku. Zaskoczył internautów. "Co za miły facet!"

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu zagranicznym dziennikarzom, w którym po angielsku opowiedział o swojej karierze i kandydaturze w Eurowizji 2021. Jak mu poszło?

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu online dwóm norweskim dziennikarzom, podczas którego mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami języka angielskiego. 

Zobacz wideo Brzozowski leci na Eurowizję, Cleo była w szoku. "Może to być przesycone"

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski w wywiadzie po angielsku

Podczas rozmowy, którą przeprowadzili Mandy Petterson i Endre Fagervolde, Brzozowski zachowywał się wyjątkowo swobodnie. Szybko udało mu się złapać kontakt z Norwegami, do których ochoczo się uśmiechał i niejednokrotnie żartował. Prezenter zaskoczył elokwencją, poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem zarówno do nadchodzącego konkursu, jak i swoich rozmówców.

Komentarze pod wywiadem na YouTubie również wskazują na pozytywny odbiór wywiadu wśród widzów z całego świata:

Co za miły facet! Taki zabawny i nie zadziera nosa. Fajny wywiad. 
Fajny wywiad, interesujący gość.
Ten wywiad sprawił, że lubię Rafała jeszcze bardziej. Jest nie tylko utalentowany, ale także wyluzowany. Mam nadzieje, że dobrze sobie poradzi na Eurowizji. 
 

Brzozowski podczas rozmowy opowiedział o swojej karierze oraz drodze, którą przebył, zanim dostał się na konkurs Eurowizji 2021. Kiedy przyznał, że jego pierwsza płyta była utrzymana w stylistyce jazzowo-swingowej, dziennikarze niemal osłupieli z zaskoczenia - w końcu eurowizyjna kompozycja "The Ride" nie ma nic wspólnego z tymi gatunkami. Brzozowski zapewnił, że jego miłość do muzyki sprawia, że chciałby sprawdzić się w wielu muzycznych stylistykach, dlatego też często pozwala sobie na eksperymenty.

Przypominamy, że tegoroczny konkurs Eurowizji odbędzie się między 18 a 22 maja w Rotterdamie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.