Sharon Stone w wieku 18 lat dokonała aborcji. "Siedziałam w pokoju i krwawiłam". Aktorka ujawnia szokujące fakty

Sharon Stone ujawniła, że w wieku 18 lat zaszła w ciążę. Ojcem dziecka był jej pierwszy poważny partner. Aktorka zdecydowała się jednak na aborcję, której dokonała w tajemnicy przed rodziną.

Życie znanej amerykańskiej aktorki Sharon Stone nie było usłane różami. Zanim 63-latka zrobiła karierę w Hollywood, przeżyła wiele traumatycznych chwil. Wychowywała się w ubogiej rodzinie, w której panowało przyzwolenie na przemoc. Jako mała dziewczynka była molestowana przez własnego dziadka, któremu nigdy nie wybaczyła krzywd. Teraz ujawniła, że w wieku 18 lat zaszła w ciążę i dokonała aborcji.

Zobacz wideo Najwięksi aktorzy Złotej Ery Hollywood

Sharon Stone dokonała aborcji w wieku 18 lat       

W domu Sharon Stone nigdy się nie przelewało. Przyszła gwiazda Hollywood jako nastolatka pracowała w McDonald's, gdzie była kelnerką. Dopiero gdy aresztowano jej brata, rodzice Sharon postanowili zainwestować w karierę córki. Dzisiaj Stone ma 63 lata, a na koncie wiele prestiżowych nagród. 

W książce „The Beauty of Living Twice”, która pojawiła się na rynku wydawniczym, Stone postanowiła ujawnić wiele gorzkich momentów ze swojego życia. Aktorka wróciła wspomnieniami do traumatycznych chwil, m.in. do aborcji, której poddała się jako osiemnastolatka.

Aktorka wyznała, że ojcem dziecka był jej pierwszy poważny partner, który jednak tak jak ona, nie posiadał wówczas wiedzy na temat bezpiecznego seksu. Stone była "zbyt młoda", by wykonać zabieg w Pensylwanii, dlatego musiała wyjechać do innego stanu. Aborcji dokonała w całkowitej tajemnicy przed najbliższymi. W książce wspomina, że po zabiegu zamknęła się w pokoju i przez wiele dni krwawiła. Kiedy doszła do siebie, zakrwawione prześcieradło i ubrania spaliła w beczce, a następnie wróciła do szkoły.

W książce „The Beauty of Living Twice” gwiazda „Nagiego instynktu” ujawnia także inne szokujące fakty. Opisuje m.in., jak bez jej pozwolenia podczas operacji chirurg plastyczny powiększył jej piersi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.