Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na starym zdjęciu. Dopiero od roku byli parą. Ale dzieciaki

Marina Łuczenko udostępniła stare zdjęcie ze swojego prywatnego archiwum. Wokalistka pozuje na nim z Wojciechem Szczęsnym, a to był dopiero początek ich związku.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich bajeczne życie śledzą fani na całym świecie, bowiem sama wokalistka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych  luksusową codziennością. Na początku związku byli jeszcze ostrożni i raczej nie zdradzali prywatnych szczegółów. Marina wróciła ostatnio do początków tej relacji i odkopała stare zdjęcie z romantycznej wycieczki do Paryża.

Zobacz wideo Jak wygląda Marina bez makijażu?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na starym zdjęciu. Dopiero od roku byli parą. Ale dzieciaki!

Żona piłkarza postanowiła wrócić wspomnieniami do początku ich związku. W galerii na telefonie znalazła fotkę z 2014 roku, z wycieczki do Paryża. Para zaczęła spotykać się w 2015, więc w tamtej chwili dopiero od około roku byli oficjalnie razem.

Robert El GendyRobert El Gendy w szczerym wyznaniu: Pękła mi czaszka

Już na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcie zostało zrobione kilka lat temu. Marina i Wojciech wyglądają nieco młodziej i mają zupełnie inny styl - bardziej na luzie i stonowany. Mimo że tamtego dnia niebo było zachmurzone, oboje mieli na twarzy okulary przeciwsłoneczne.

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko instagram/marina_official

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny budują dom

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są właśnie na etapie budowania nowego domu. Ich luksusowe lokum będzie naprawdę ogromnym miejscem, w którym znajdzie się między innymi winda. Niedawno wokalistka pochwaliła się również wielką garderobą. W pomieszczeniu już ustawiono meble wykonane z jasnego drewna. Internauci nie mogą doczekać się efektu końcowego, a żona piłkarza z pewnością będzie udostępniać z nowego domu wiele zdjęć.

Ewa KasprzykKasprzyk sprzedaje dom nad morzem! Cena wysoka, a wnętrza do remontu