Katarzyna Warnke poleciała na Zanzibar. Fani nie kryją oburzenia. "Jest pani bezczelna". Aktorka zaczęła się tłumaczyć

Katarzyna Warnke pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani zarzucają jej, że wyleciała na wakacje podczas pandemii. Padło dużo ostrych słów.

Katarzyna Warnke poszła w ślady kolegów oraz koleżanek z branży i wyleciała na egzotyczne wakacje. Tak jak Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa czy Natalia Kukulska wybrała gorący Zanzibar. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wprost takie wyjazdy odradza, a w kraju wprowadzane są kolejne obostrzenia. Internauci są oburzeni decyzją aktorki. W komentarzach pod zdjęciem padło dużo ostrych słów. 

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke wyleguje się na Zanzibarze i rozmyśla o trudnych czasach

Katarzyna Warnke wyleguje się na Zanzibarze. Fani nie szczędzą słów krytyki

Katarzyna Warnke po przylocie na Zanzibar pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini. W opisie przyznała, że fotografia jest dość niestosowna, jak na obecne czasy. Podzieliła się swoją nadzieją na powrót do normalności. Liczyła, że jej dobra energia dosięgnie i fanów z Polski.

 

Internauci jednak nie odebrali wakacyjnego zdjęcia z entuzjazmem. Zaatakowali aktorkę w komentarzach i wytknęli jej brak odpowiedzialności. 

Jest pani bezczelna. Ludzie zamknięci w lockdownie, a ty się afiszujesz fotkami z plaży i jeszcze życzysz Polakom "optymizmu.
Rozumiem, że wydaje się to panu niemoralne, ale zaręczam, że są osoby, które szukają pozytywnych emocji - odpowiedziała Kasia Warnke.
Też lubię podróże, ale mam świadomość, że mogę w tym momencie narazić na śmiertelnego wirusa: siebie, swoich najbliższych i ludzi mi całkowicie nieznanych - a zwłaszcza tych bez dostępu do służby zdrowia z Zanzibaru (skrajnie biednej wyspy aczkolwiek urokliwej) - napisała kolejna internautka.
Typowo pasywno-agresywne zachowanie. A poza tym: testujemy się przed wylotem i po powrocie, wyspa korzysta z przyjazdu turystów, im ich mniej, tym biedniej - odpowiedziała aktorka.
Pragniesz wrócić do normalności? A wakacje na Zanzibarze to co, szara i ciężka rzeczywistość pandemiczna? Bo oczywiście wam celebrytom żyje się najciężej. Celebryci, karmiący prymitywny klasizm, są zafrasowani trudną sytuacją, jaka nas wszystkich spotkała - dodał kolejny internauta.

I na te słowa aktorka nie pozostała obojętna.

Pragnę, jak każdy. Mam zawód, jestem aktorką. Bardzo różnie przechodzimy ten czas i nie jestem odpowiedzialna za katastrofy i nieszczęścia, tak jak nikt nie bierze odpowiedzialności za moje życie - napisała.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Instagram/kasiawarnke

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke Instagram/kasiawarnke


Aktorka konsekwentnie odpowiadała na wszystkie negatywne komentarze.

MSZ apeluje o unikanie podróży

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>> TUTAJ.

Zobacz wideo Kasia Warnke o najpiękniejszym prezencie od Stramowskiego. Oj, ma gest!

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke chwali się luksusową łazienką. Kryształowy żyrandol i marmury