Ewa Kasprzyk sprzedaje swoją nadmorską posiadłość. Cena wysoka, a wnętrza do remontu. Fani: Nawet jako prezent za drogo

Ewa Kasprzyk wystawiła dom na sprzedaż. Cena wysoka, ale chętnych na kupno nie zabrakło. Agencja nieruchomości już podpisała wstępną ofertę.

Ewa Kasprzyk przechodzi w swoim życiu prawdziwą rewolucję. Po zakończeniu wieloletniego małżeństwa odnalazła kolejną miłość, planuje ślub, wystąpiła z partnerem w nowym formacie TVN "Power Couple", a dodatkowo właśnie wystawiła na sprzedaż nadmorską posiadłość, w której przeżyła wiele wspaniałych chwil. Dom aktorki znajduje się w Gdyni zaledwie kilometr od linii brzegowej. Nic dziwnego, że cena nieruchomości jest dość wysoka.

'Power couple'Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Power couple". Życie prywatne gwiazd podane na talerzu

Ewa Kasprzyk sprzedaje dom

Gwiazda wszystkich części filmu "Kogel-mogel" już jakiś czas temu urządziła swoje lokum w Warszawie, jednak do tej pory nie mogła się rozstać z nadmorskim domem w Gdyni. Nadszedł jednak czas zmian, a posiadłość aktorki licząca 140 metrów kwadratowych została wystawiona na sprzedaż. Na ogrodzeniu pojawiła się duża reklama agencji nieruchomości, która przygotowała ofertę i zajmuje się transakcją.

Na stronie internetowej pośrednika pojawiły się zdjęcia budynku. W jakich warunkach mieszkała Ewa Kasprzyk? Wnętrza potrzebują generalnego remontu, a internauci krytykują cenę, za którą wystawiono dom. Według nich, nie jest ona adekwatna do standardu posiadłości

Nawet jako prezent to za drogo.
Widać, że dom był budowany za czasów PRL-u - czytamy w komentarzach.

Ola Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą IIOla Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą II: Minęło równo 25 lat

Nieruchomość wyceniono na 879 tysięcy złotych. Wysoka kwota nie odstraszyła potencjalnych klientów, którzy wstępną umowę podpisali w dniu, w którym dom został wystawiony na sprzedaż.

Czyżby Ewa Kasprzyk zamierzała już na stałe przenieść się do Warszawy? Na to wygląda.

Więcej o: