Klaudia Halejcio dopytuje fanów, jakie imię wybrać dla dziecka. "Czy powinno pasować do nazwiska?"

Klaudia Halejcio już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Aktorka zastanawia się, jakie imię wybrać dla córki. O pomoc poprosiła fanów na Instagramie.

Klaudia Halejcio kilka tygodni temu ogłosiła fanom, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory aktorka coraz chętniej relacjonuje przygotowania do macierzyństwa na Instagramie. Niedawno zdradziła, że urodzi córkę. Przyszła mama już szykuje wyprawkę i zastanawia się nad imieniem dla dziecka.

Klaudia Halejcio prezentuje ciążowe krągłości i dopytuje fanów, jak nazwać córkę

Wydaje się, że Klaudia Halejcio bardzo liczy się ze zdaniem swoich obserwatorów. Aktorka na tyle im ufa, że postanowiła poradzić się w sprawie wyboru imienia dla córki. Przy okazji pochwaliła się kolejnym zdjęciem, na którym pokazała coraz to już większy ciążowy brzuch.

Podpowiedzcie! Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska. Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Naprawdę nie wiem! - czytamy pod postem Klaudii Halejcio.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio instagram.com/klaudiahalejcio/

Internauci nie zawiedli i w komentarzach zostawili mnóstwo propozycji. Najczęściej powtarzały się imiona: Marysia, Helena, Nadia, Łucja, Rozalia i Antonina. Znalazły się również osoby takie jak Maffashion, które zasugerowały aktorce, aby sama podjęła tak ważną decyzję.

Takie, jakie Ci się podoba - napisała blogerka. 

Ma rację? 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio pozuje w ciąży w stroju kąpielowym. Opis uraził fanów: "Hipopotam"? Mamy ci mówić, że pięknie wyglądasz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.