Jako dziecko zagrał w "Ranczu". Dziś ma 24 lata i zajmuje się muzyką. Serialowego Szymona Solejuka trudno rozpoznać

Telewizja Polska rozpoczęła produkcję "Rancza" w 2006 roku. Od tamtego czasu aktorzy mocno się zmienili. Jak dziś wygląda najmądrzejsze dziecko Solejuków, które dostało stypendium naukowe? Wcielający się w Szymusia Maciek Cempura skończył 24 lata.

"Ranczo" było emitowane w telewizyjnej jedynce od 2006 roku do 2016 (z dwuletnią przerwą). Serial o przygodach mieszkańców Wilkowyj był uwielbiany przez widzów, o czym świadczyć mogą liczne nagrody (złota Telekamera) oraz wysoka oglądalność (czwarty sezon zanotował rekordowe osiem mln). Wszyscy doskonale wiedzą, jak wyglądają aktorzy wcielający się w głównych bohaterów - Cezary Żak, Artur Barciś czy Ilona Ostrowska są aktywni zawodowo do dziś. A jak zmienił się jeden z synów Solejuków? Maciek Cempura jest dziś dorosłym mężczyzną i zajmuje się muzyką.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Jako dziecko zagrał w "Ranczu". Dziś ma 24 lata. Jak wygląda serialowy Szymon Solejuk?

Maciek Cempura wcielał się w Szymka Solejuka. W telewizyjnej produkcji występował razem z bratem, Jędrzejem, który grał Marianka Solejuka. Młodszy z panów prowadzi profil na Instagramie i z opisu można wywnioskować, że oprócz aktorstwa zajmuje się także muzyką. Dziś ma 24 lata i nie zrezygnował z charakterystycznych, długich włosów.

 

We wrześniu 2020 roku opublikował w sieci materiał wideo, w którym zaprezentował swoje garażowe studio nagraniowe. 

METAL to jednoosobowy, garażowy koncert z elementami teatru formy. Muzyka opiera się na dźwiękach przedmiotów codziennego użytku, gitarze, basie i syntezatorze. Całość tworzy muzyczną opowieść opartą o motyw podróży - napisał. 
 

Cempura na co dzień udziela się w białostockim teatrze - gra w spektaklu "Oddaleńcy" i spełnia się jako aktor. Myślicie, że kiedyś zobaczymy go na dużym ekranie?

Franciszek Pieczka. Kadr z filmu 'Syn Królowej Śniegu'Franciszek Pieczka mimo sędziwego wieku wciąż nie dostał szczepionki na COVID-19

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: