Antoni Królikowski dostał nową rolę w filmie i chwali się metamorfozą. Fani zdezorientowani. "Vega robi film o Jezusie?"

Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie zza kulis planu zdjęciowego nowego filmu. Młody aktor przypomina fanom hollywoodzkiego aktora i... Jezusa. Mają rację?

Po głośnym rozstaniu z Joanną Opozdą Antek Królikowski usunął się nieco w cień. Choć plotki głoszą, że para wróciła sobie, dziś nie opowiada o związku w mediach i nie publikuje romantycznych zdjęć na Instagramie. 32-latek skupił się natomiast na promocji swoich aktorskich działalności. W środę zaprezentował nowy wizerunek - specjalną charakteryzację do filmu. Jedni porównują go do Bradleya Coopera, a inni widzą w nim ojca, Pawła Królikowskiego. Kto ma rację? Są też inne propozycje.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Antoni Królikowski dostał nową rolę w filmie. Fani zdezorientowani. "Vega robi film o Jezusie?"

Antek Królikowski spełnia się zawodowo i przyjmuje kolejne propozycje filmowe. W ostatnim czasie grywał głównie w produkcjach Patryka Vegi, więc niewykluczone, że tak samo będzie i tym razem. Zanim poznamy jednak więcej szczegółów, aktor zdradził, jak będzie wyglądał jego bohater. Wystarczyła czarna peruka i dłuższy zarost, by fani dostrzegli podobieństwo do Bradleya Coopera.

Bradley Cooper!
Jak Bradley Cooper! - ekscytowali się niektórzy.

Inni dostrzegali podobieństwo Antka do ojca - zmarłego w zeszłym roku Pawła Królikowskiego.

 

To jednak nie koniec. Internauci żartowali i dali Antkowi do zrozumienia, że przypomina Jezusa. Kogo jeszcze?

Vega robi film o Jezusie? - napisał jeden z fanów, który doczekał się odpowiedzi aktora w postaci płaczącej ze śmiechu emotikony.
Jak zobaczyłam to zdjęcie, to skojarzył mi się serial dr Quinn i postać Sully.
Trochę jak David Koresh.

A wy, jakie macie typy? Bardziej Bradley czy Jezus?

Joanna OpozdaMiłość służy Joannie Opoździe. Wróciła do wagi sprzed rozstania

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!