Michał Wiśniewski już planuje szóste dziecko? "Może w przyszłości urodzimy w Łodzi"

Michał Wiśniewski niedawno przywitał na świecie piąte dziecko, a w najnowszym wpisie na Instagramie już rozmyśla nad kolejnym potomkiem.

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego to materiał na długi film albo nawet na wielosezonowy serial. Lider Ich Troje rok temu po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, a kilka miesięcy temu urodziło mu się piąte dziecko - syn Falco. Jest on owocem miłości muzyka z jego żoną - Polą. Okazuje się, że gwiazdor nie wyklucza, że w przyszłości jego rodzina powiększy się.

Małgorzata RozenekRozenek pozuje w koszulce swojego projektu. Fani zbulwersowani

Michał Wiśniewski planuje kolejne dziecko

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewski od kilkunastu tygodni są szczęśliwymi rodzicami Falco. Rodzice chętnie relacjonują opiekę nad najmłodszą pociechą w mediach społecznościowych. W najnowszym poście piosenkarz wrócił wspomnieniami do czasu porodu syna. Podziękował personelowi medycznemu, który pomógł Falco przyjść na świat. Zasugerował też, że chce, aby jego kolejne dziecko urodziło się w Łodzi.

Księżna DianaKsiężna Diana została zmanipulowana przez dziennikarza BBC? "Wykorzystał to"

W sumie można powiedzieć, że "dr" Wiśniewski konsultował żonę na e-wizycie, bo w tych czasach tatusiowie mogą wchodzić tylko na sam poród. Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości. Dziękujemy całej ekipie Centrum Żelazna! - czytamy pod postem Wiśniewskiego.
 

Myślicie, że Pola też już nie może doczekać się kolejnego porodu?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Michał Wiśniewski wkurzony przedłużającymi się restrykcjami dla artystów

ZOBACZ TEŻ: Majka Jeżowska wspomina imprezę urodzinową Andrzeja Piasecznego. Nie chcieli, by była nagrana: Prosiliśmy Nergala