Anita Lipnicka pokazała nową fryzurę. Długość i grzywka zrobiły wrażenie. "Pani się w ogóle nie starzeje!"

Anita Lipnicka ostatnio zapuściła włosy. Teraz postawiła na nowe cięcie, które odjęło jej lat. Udana metamorfoza?

W 2019 roku Anita Lipnicka zaskoczyła wszystkich bardzo krótką fryzurą. Okazuje się, że wówczas tego nie planowała. Wokalistka była zmuszona do zmiany przez wpadkę fryzjera: jej włosy spalono w czasie pielęgnacji, nie pozostało nic innego, jak ostre cięcie, które nie było planowane. Patrząc na efekty, można wywnioskować, że artystka nie ma czego żałować.

Anita Lipnicka ma nową fryzurę. Grzywka i odważne cięcie

Teraz włosy artystki odrosły, a ona zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Została wierna jasnemu blondowi. Tym razem jednak postawiła na grzywkę i cieniowanie. Anita Lipnicka pochwaliła się fryzurą na Instagramie. Przy okazji przyznała, że pozuje z wiatrem we włosach.

Normalnie wiatr rozwiał mi dzisiaj włosy. Ach, to poczucie wolności i przygody! Niczym go nie zastąpisz!

Zmiana na głowie piosenkarki spodobała się znajomym i fanom. Obserwatorzy na Instagramie przyznają, że w nowej fryzurze wygląda młodzieńczo.

Nie poznałam Cię. Swoją drogą cudnie Ci już te włosy odrosły.
Pani się w ogóle nie starzeje! To chyba ten błysk w oku odejmuje 20 lat.
Kobieta jest najpiękniejsza, gdy czesze ją wiatr.
 

Anita Lipnicka wciąż jest wierna muzyce i gra kameralne koncerty. W najbliższą trasę wyrusza w kwietniu. Piosenkarka jest związana z brytyjskim artystą Markiem Grayem, z którym wzięła ślub w 2016 roku. Para pobrała się w Grecji, w tajemnicy przed mediami. Ukochany przeprowadził się dla niej do Polski. Artystka wychowuje także córkę Polę z poprzedniego związku z Johnem Porterem.

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.