Julia Wieniawa po wakacjach w Egipicie radzi fance, która pyta o pandemię: Kup sobie bilet i leć

Julia Wieniewa wybrała się na krótkie wakacje do Egiptu, o czym ochoczo poinformowała na Instagramie. Fanom, którym nie spodobała się jej postawa, odpowiedziała krótko i dosadnie.

Pod zdjęciami z podróży do Egiptu, które wrzuciła Julia Wieniawa na swój profil na Instagramie, pojawiła się lawina komentarzy oceniających postawę aktorki. Wiele z nich zarzuca jej hipokryzję i uprzywilejowanie. Aktorka zdaje się tym nie przejmować.

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Niczym Tarzan hasał po drzewach

Julia Wieniawa po wakacjach radzi fance odnośnie pandemii: Kup sobie bilet i leć

Jak przywołuje Interia, pod jednym ze zdjęć obserwatorka Wieniawy napisała, że nie rozumie dlaczego celebryci na początku pandemii zachęcali do siedzenia w domach, a w momencie kiedy po roku pandemia przybiera na jeszcze większej sile podróżują "kombinują i omijają kwarantanny i noszenie masek". Aktorka w odpowiedzi pokusiła się o dosadny komentarz, przedstawiając "złotą radę" dla swojej fanki:

Kup sobie bilet i leć. Zrobiliśmy testy i jesteśmy "czyści". Więc możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Julia Wieniawa odpowiada na hasło 'zostań w domu'Julia Wieniawa odpowiada na hasło 'zostań w domu' Fot. Julia Wieniawa / Instagram

 

Wieniawa dodała, że czuje się bezpieczna, bo COVID-19 ma już za sobą. Kiedy w komentarzach padły pytania czy to oznacza, że nie może przenosić zarazków i czy jest pewna, że sama nie zarazi się jeszcze raz, aktorka nie udzieliła już kolejnej odpowiedzi. Fani nie ukrywają rozgoryczenia i zarzucają hipokryzję ze strony celebrytki:

Dla celebrytów Covida nie ma. Obostrzenia ich nie dotyczą. Te pozdrowienia z Zanzibarów lub teksty o pozytywnej energii, gdy jest się na egzotycznych wakacjach - najlepsze.
Kilka miesięcy temu zachęcanie, by zostać w domu, a teraz trzecie wakacje w ciągu trzech miesięcy. Szczyt hipokryzji, jak chorągiewka na wietrze.
Covida nie ma?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dzieckaAgnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. "Mamy stuprocentową pewność"

Niestety, odpowiedź Wienawy, którą obserwuje prawie dwa miliony osób nie Instagramie, świadczy, że gwiazda zdaje się nie przejmować społeczną szkodą, jaką może wyrządzić decydując się na otwarte promowanie podróży w zbierającej coraz większe żniwo pandemii.