Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? "Mamy stuprocentową pewność"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela za kilka miesięcy ponownie zostaną rodzicami. Para, która wychowuje już córkę, poznała płeć drugiej pociechy. Wiadomo, czy urodzi się chłopiec, czy kolejna dziewczynka.

W lipcu 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszła ich córka, Emilia. Niedługo po narodzinach dziewczynki para zaczęła dostawać masę pytań, kiedy będzie kolejne dziecko i czy w ogóle Agnieszka i Maciej jeszcze planują powiększyć rodzinę. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że wraz z mężem chcą mieć dziecko i na pewno poinformuje, kiedy zajdzie w ciążę.

Agnieszka Kaczorowska z córkąKaczorowska porównuje dwie ciąże. Ta jest zupełnie inna od pierwszej

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka

W lutym Kaczorowska potwierdziła krążące domysły i oficjalnie potwierdziła, że jej rodzina powiększy się. Od tego momentu tancerka często publikuje ciążowe zdjęcia i mówi o swoim stanie Jednym z pytań, które często w ostatnich miesiącach otrzymuje Kaczorowska, było pytanie o płeć drugiego dziecka.

Celebrytka zdradziła w jednym z wywiadów, że najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe i przede wszystkim to się dla niej liczy. Dodała też, że gdyby jednak miała wybór, to chciałaby tym razem zostać mamą chłopca. Kaczorowska i Pela już od kilku dni wiedzą, jakiej płci jest ich drugie dziecko. Aktorka poinformowała o tym na Instagramie, ale nie zdradziła wówczas, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Teraz wszystko wiadomo.

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę. Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia - zdradziła Kaczorowska w rozmowie z "Party".

Z wypowiedzi aktorki można też wnioskować, że wraz z mężem mają w planach kolejne dziecko! Zażartowała, że następnym razem musi być syn.

Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna - dodała aktorka.

I choć płeć już jest znana, to coś nam się zdaje, że teraz Agnieszka Kaczorowska będzie zasypywana pytaniami o imię dla drugiej córki. Macie swoje przypuszczenia?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!