Tamara Arciuch świętuje urodziny Agnieszki Dygant. Pochwaliła się ich archiwalnym zdjęciem z planu "Niani"

Tamara Arciuch z okazji urodzin Agnieszki Dygant opublikowała archiwalne zdjęcie z planu "Niani". Aktorka złożyła koleżance dość osobiste życzenia: Dziękuję Ci za wspaniałą pracę i to wszystko poza nią.

Agnieszka Dygant 27 marca obchodziła 47. urodziny. Jak to się bardzo często dzieje wśród celebrytów, tego dnia na Instagramie zaroiło się od internetowych życzeń i wspólnych zdjęć z aktorką. Taki wpis opublikował Rafał Zawierucha, ale i kilka fanpage'y dotyczących twórczości aktorki. Dość prywatne życzenia Dygant złożyła koleżanka z serialu "Niania". Tamara Arciuch opublikowała również archiwalne zdjęcie z planu.

Tamara Arciuch składa życzenia urodzinowe Agnieszce Dygant: Czas z nią spędzony był jednym z lepszych

Agnieszka Dygant i Tamara Arciuch wystąpiły razem w serialu "Niania". W scenariuszu obie kobiety były zakochane i zabiegały o względy tego samego mężczyzny, pana Skalskiego, a w życiu prywatnym były i są naprawdę dobrymi koleżankami z branży. Tamara Arciuch w sobotni wieczór opublikowała archiwalne zdjęcie z Agnieszką Dygant sprzed kilkunastu lat. Złożyła koleżance dość osobiste życzenia.

Ta dziewczyna-torpeda Agnieszka Dygant ma urodziny! Czas z nią spędzony był jednym z lepszych w życiu. Dziękuję Ci za wspaniałą pracę i to wszystko poza nią (o najwżniejsze „TyWieszCo"). Bądź szczęśliwa kochana! - napisała aktorka.
 

Zdjęcie obudziło miłe wspomnienia wśród fanów serialu.

Najlepszego! Kiedyś ja, a teraz moje dzieci oglądają ten serial! Moje dzieciaki Was uwielbiają! 
Najlepszy serial! Przebił oryginał, ale o tym wspominała nawet sama Fran Descher.
Oglądam Was do dnia dzisiejszego, uwielbiam! - pisali internauci.

Poznajecie?

Zobacz wideo Kożuchowska, Dygant i Widawska bawią się na festiwalu filmowym w Wenecji
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.