Pamiętacie Cleo bez kucyka? Wokalistka rozpuściła włosy. Fani: Wyglądasz najpiękniej

Cleo jest naprawdę rzadko widywana w innej fryzurze niż wysoki kucyk. Tym razem wokalistka pochwaliła się na Instagramie rozpuszczonymi falami. Fani są pod wrażeniem!

Cleo jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd, jeśli chodzi o wygląd. Wokalistka najczęściej pokazuje się na małym ekranie i w mediach społecznościowych w prostych włosach, związanych w wysokiego kucyka. Gwiazda zdradziła kiedyś, że makijaż wykonuje samodzielnie i praktycznie zawsze stawia na rozświetlone oko i czarne kreski. Jeśli już nie pamiętacie, jak wygląda Cleo bez kucyka, to ogłaszamy, że właśnie opublikowała zdjęcie w rozpuszczonych włosach!

Julia Kamińska i Małgorzata SochaKamińska skradła show podczas Telekamer. Zielińska wcale nie gorsza

Cleo pozuje rozpuściła kucyka i zapozowała w rozpuszczonych włosach

Jakiś czas temu rozmawialiśmy z Cleo na temat jej fryzury i zdradziliśmy, że każdy artykuł dotyczący jej włosów jest dla internautów bardzo interesujący. Wokalistka rozwiała wątpliwości fanów i potwierdziła, że jej włosy są doczepiane. Co więcej, widzowie często są ciekawi, jak wokalistka wygląda z innej wersji, niż wysoki kucyk i snują domysły, dlaczego stawia zawsze na tę samą fryzurę. Joanna Klepko zdradziła, że wybiera kucyka ze względu na wygodę. Artystka często jest w trasie lub podczas prób, gdzie spięte włosy są dla niej zbawieniem. Fryzjerzy zalecili jej wiązać je nawet w domu, a jurorka "The Voice Kids" stosuje się do tego czesząc luźne warkocze. 

Tym razem gwiazda zapozowała nietypowym dla niej wydaniu. Miała rozpuszczone włosy z delikatnymi falami. Na jej powiekach znalazł się nie czarny, a biały eyeliner. Cleo pochwaliła się przy okazji nowym neonem z jej pseudonimem. 

 

'The Voice Kids'. Cleo rozkleiła się podczas występu"The Voice Kids". Cleo rozkleiła się podczas występu. Nie pierwszy raz

Fani jak zawsze pod zdjęciami Cleo byli uprzejmi i zachwyceni wokalistką.

Jaki piękny neon, a ty wyglądasz najpiękniej! 
Omg nie poznaliśmy cię! Cudownie wyglądasz!
O kurde jaki ogień!

Którą wersję Cleo wolicie?

CleoCleo w rozpuszczonych włosach to "absolutny hit". Czemu więc wybiera kucyka?

Zobacz wideo Cleo wspomina czas studiów. "Nie stać mnie było na bilet. Dosłownie"
Więcej o: