"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza chwali się efektami "sesji metamorfozy". Fotografka postawiła na uwodzicielskie kadry

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program, a w obecnym sezonie fani reagują jeszcze bardziej żywiołowo niż zwykle - wszystko przez dobór par. Tymczasem uczestnicy pokazują na swoich instagramowych profilach nieco życia prywatnego. Co u Izy? Zdecydowała się na sesję zdjęciową.

Piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszedł w najciekawszy etap - wiemy już, jak eksperci dobrali pary. Internauci są niepocieszeni, ich zdaniem dwa z trzech małżeństw zostały źle dobrane. Na liczne zarzuty odpowiedziała nawet psycholożka z programu - Magdalena Chorzewska.

Iga i Karol, Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie zdziwieni zachowaniem Igi na ślubie. "Poniosło ją"

Co u uczestników show? Iza zrobiła "sesję metamorfozy"

Grono ekspertów zdecydowało się dobrać 35-letnią Izę z Bytomia do 29-letniego Kamila. Już w czasie ślubu wyglądała nie nieco zdziwioną doborem małżonka, a gdy usłyszała od chłopaka, w jakim jest wieku, trudno było jej ukryć zdumienie. Fani są niemal pewni, że para nie przetrwała - zasugerowali to nawet Kamilowi, który odpowiedział na komentarz.

Zobacz wideo

Czy Iza pasuje do Kamila, czy jednak bardziej do Karola to kwestia, której, póki co nie rozstrzygniemy - jak układa się małżonkom, zobaczymy dopiero w piątek w TVN7. Jednak kobieta jest dość aktywna na Instagramie. Nie zdradza oczywiście czy nadal jest w związku małżeńskim, czy zdecydowała się na rozwód. Pokazała za to, że wybrała się do fotografki, Bożeny Nitki. Pod jej okiem zdecydowała się na "sesję metamorfozy".

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Iza i KamilZwiązek Kamila i Izy ze "Ślubu" nie przetrwał? "Jak tam po rozwodzie?"

Fryzjerka (taki zawód wykonuje Iza) pochwaliła się efektem na swoim InstaStory. To dopiero zapowiedź, ale widać, że postawiła na bardzo kobiece stylizacje i uwodzicielski klimat.

Myślicie, że Iza i Kamil stworzą udane małżeństwo? Widzowie są przekonani, że najbardziej pasuje do Karola - uczestnik jest w jej wieku, sprawia wrażenie spokojnego mężczyzny. Fanom nie podoba się, że dobrana do niego została Iga.