Siostra Meghan Markle nie odpuszcza. Uważa, że książę Harry cierpi na syndrom sztokholmski, a Meghan jest "psychopatką"

Siostra Meghan Markle, Samantha Markle, znów się uaktywniła. W wywiadzie dla Newstalk ZB Radio powiedziała, że Meghan przejawia cechy psychopatki oraz osobowości narcystycznej. Harry też oberwał.

Po głośnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey siostra byłej księżnej znów postanowiła o sobie przypomnieć i zaczęła oczerniać Meghan w mediach. Tym razem wypowiedziała się dla Newstalk ZB Radio, gdzie pokusiła się o psychologiczną analizę młodszej przyrodniej siostry i jej męża.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Siostra Meghan Markle oczernia ją w nowym wywiadzie

Samantha Markle w wywiadzie dla radia stwierdziła, że Meghan jest "psychopatką i ma osobowość narcystyczną". Z kolei Harry - jej zdaniem - cierpi na syndrom sztokholmski, a Windsorowie powinni trzymać Meghan z daleka od Harry'ego.

Współczuję Harry'emu. Padł ofiarą jej psychopatycznej osobowości. Odciągnęła go od rodziny, przyjaciół, życia, które znał. Przypomina mi jedną z tych ofiar porwania, które w końcu zaczynają wierzyć, że ich życie było okropne i zakochują się w swoim porywaczy - powiedziała Samantha.

Samantha podkreśliła też, że Meghan i Harry kłamali na temat swojego sekretnego ślubu. Siostra byłej księżnej zauważa, że skoro para zdecydowała się na to kłamstwo, to znaczy, że pozostałe wypowiedzi z pewnością również mijały się z prawdą. Przy okazji oceniła także pierwszą pracę Harry'ego. Książę został dyrektorem generalnym firmy szkoleniowej BetterUp Inc., która zajmuje się m.in. zdrowiem psychicznym. Samantha Markle uważa, że się do tego nie nadaje i "najpierw powinien zająć się swoim zdrowiem psychicznym".

Więcej na ten temat: Książę Harry dostał pierwszą "prawdziwą" pracę. Od razu wylądował na fotelu dyrektora. "Ma pomagać przy decyzjach strategicznych"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.