Taneczne popisy Pauliny Krupińskiej w salonie oczarowały fanów. Sugerują jej udział w "DDD". Odpowiedź stanowcza

Paulina Krupińska pochwaliła się nagraniem, na którym tańczy z mężem. Fani zasugerowali, że prezenterka powinna wziąć udział w programie "Dance Dance Dance". Tylko że gwiazda już w nim wystąpiła i wcale nie ma najmilszych wspomnień.

Paulina Krupińska zatańczyła w salonie z Sebastianem Karpiel-Bułecką do znanej piosenki Krzysztofa Krawczyka - "Zatańczysz ze mną jeszcze raz". Internautka zasugerowała, że widzi tę parę w nadchodzącym sezonie tanecznego programu "Dance Dance Dance". Prezenterka ostro zareagowała na komentarz, bo już miała okazję wziąć udział w tym programie i nie wspomina go zbyt dobrze. 

Paulina KrupińskaWizerunek Pauliny Krupińskiej ucierpiał przez "Dance, dance, dance". To nie pierwsza gwiazda, której zaszkodziło popularne show

Paulina Krupińska tańczy w salonie. Fani sugerują udział w "Dance Dance Dance". Ostro odpowiedziała

Paulina Krupińska opublikował filmik na Instagramie, na którym tańczy w salonie wraz z mężem.  prezentowała swoje szalone ruchy, obroty i zderzanie się pupami. Wyczucia rytmu i dystansu nie sposób odmówić Paulinie i Sebastianowi. 

Lockdown lockdownem, a potańczyć trzeba - napisała.
 

'Dance, Dance, Dance'"Dance, Dance, Dance". Krupińska po odpadnięciu zwróciła się do jury: Dziś to nie był program o tańcu. Byli w szoku

Fani dostrzegli, że sławna para ma predyspozycje do tańca i jeszcze dobrze się przy tym bawi. Jedna z internautek nawet zasugerowała prezenterce udział w programie tanecznym.

Ja tu widzę kolejną edycję "Dance Dance Dance" - napisała.

Paulina Krupińska ostro zareagowała na komentarz. Gwiazda miała już okazję wystąpić w programie emitowanym w TVP i nie wspomina swojego udziału najlepiej.

Nigdy w życiu Tu same pozytywne emocje, a w tym programie jakieś bezsensowne wywody, podbijające oglądalność - odpowiedziała.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram/pkrupinska

Warto dodać, że Paulina Krupińska wystąpiła w "Dance Dance Dance" wraz z Klaudią Halejcio. Gwiazda doświadczyła krytyki ze strony Ewy Chodakowskiej, a konflikt obu pań miał skończyć się w sądzie. Sporo emocji wzbudził również odcinek, w którym Krupińska żegnała się z programem. Gwiazda zebrała się wtedy na szczerość i wyznała na forum, co myśli o opiniach jurorów.

'Dance, Dance, Dance'"Dance, Dance, Dance". Paulina Krupińska skomentowała słowa Ewy Chodakowskiej z poprzedniego odcinka

Dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia. Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza - powiedziała prezenterka.

Po tej sytuacji na Krupińską wylała się w internecie fala hejtu. Komentujący sytuację twierdzili, że nie potrafiła pożegnać się z programem z godnością. Nie zmienia to jednak faktu, że jej duet z Klaudią Halejcio był przez jurorów wyjątkowo krytycznie oceniany, a prezenterka nie ma z programem pozytywnych wspomnień. 

Zobacz wideo Robert El Gendy miał kontuzję z "Dance Dance Dance"

'Dance Dance Dance'"DDD". Egurrola w ogniu krytyki. Zarzucił nastolatce, że nie umie chodzić na szpilkach