Były mąż Moniki Zamachowskiej wspiera ją po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Odwiedził dzieci i byłą żonę

Monika Zamachowska może liczyć na wsparcie byłego męża. Do mediów trafiły zdjęcia, na których widać, że odwiedził on swoich bliskich.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Taka informacja niedawno trafiła do mediów. Długo milczeli, jednak teraz aktor wydał oświadczenie, w którym odniósł się do całej sytuacji, w jakiej się znaleźli. On w tym czasie może liczyć na wsparcie byłej żony, Aleksandry Justy, która zapewniała, że "drzwi ich domu są dla niego zawsze otwarte". Okazuje się, że także prezenterka może liczyć na pomoc ze strony swojego eks.

Monika Zamachowska z bliskimi

Zanim Monika Zamachowska wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego, była żoną Jamiego Malcolma. Ich małżeństwo trwało 11 lat. Mieszkali w Anglii, jednak prezenterka tęskniła za ojczyzną. Doczekali się dwójki dzieci: Tomasza i Zofii, których mama często pokazuje w mediach społecznościowych. Ich ojciec ułożył sobie życie prywatne, doczekał się dziecka. Jednak dalej jest wparciem dla byłej żony. Teraz, kiedy przechodzi trudne chwile, Jamie Malcolm poświęca swój czas bliskim.

Zobacz wideo Monika Zamachowska rozpieszczała Zbigniewa Zamachowskiego

Paparazzi zrobili zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak mijał im jeden ze słonecznych wiosennych dni. Zamachowska wybrała się na zakupy z córką. Poszły na bazarek, gdzie kupiły świąteczne dekoracje. Prezenterka wyglądała stylowo, ubrana była na czarno, miała zielony płaszcz. Do tego dobrała markowe dodatki, w tym torebkę Guess. Zaprezentowała też nową fryzurę. Zofia była nieco bardziej na luzie. Miała szerokie jasne spodnie i oversizową kurtkę.

W tym momencie Jamie Malcolm spędził czas w towarzystwie syna Tomasza. Panowie rozmawiali i widać było, że łączą ich naprawdę dobre relacje. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.