Izabella Krzan odpoczywa na Malediwach i pozdrawia widzów TVP. Internauci tego nie kupili: Idealna pora na takie wyjazdy

Prezenterka "Pytanie na śniadanie" Izabella Krzan wypoczywa obecnie na Malediwach. Na Instagramie programu pokazano pozdrowienia dla widzów od gwiazdy z rajskich wakacji, wracającej w błękit oceanu. Obserwatorzy od razu wytknęli brak taktu i hipokryzję.

Kiedy w czwartek rząd ogłosił kolejne obostrzenia związane z trzecią falą pandemii, nastroje wśród Polek i Polaków nie stały się wcale lepsze. Podczas konferencji ministra była mowa o podróżujących w trakcie pandemii, padł też wyraźny apel o odpowiedzialność ze strony każdego z nas. Jednak apele te nie dotarły chyba na Malediwy, gdzie na - zasłużonych! - wakacjach wypoczywa Izabella Krzan.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Anna Maria-Sieklucka jako Justyna SteczkowskaTTBZ. Sieklucka jako Steczkowska. Jak wyszło? Komentarz diwy mówi wszystko

Izabella Krzan pozdrawia z Malediwów widzów TVP

W niemal tym samym czasie na Instagramie "Pytania na śniadanie" trafiło krótkie nagranie z Izabellą Krzan, pozdrawiającą ze swoich rajskich wakacji. W internecie zawrzało. Obserwatorzy od razu wytknęli nietakt i hipokryzję Telewizji Polskiej - postawa Krzan nijak idzie w parze z tym, co apelują rządzący. Wśród komentarzy czytamy:

Pani Izo, proszę nie wracać z tej podróży, bo i można przywieźć wirusa, no i telewizja śniadaniowa zyska na pani nieobecności.
 

Jedni ironicznie podsumowują, że pandemia to idealna pora na wyjazdy:

No tak, idealna pora na takie wyjazdy! Sorry, ale chyba nie miałabym odwagi tak się chwalić...

A drudzy wytykają propagandę w telewizji, sugerując uprzywilejowanie celebrytów:

A ty, zwykły człowieku, łykaj propagandę z tv i "zostań w domu".

Część obserwatorów wyraziła także obawę względem własnego zdrowia:

No i taka jedzie, jak większość Polaków, na wakacje za granicę i przywozi wirusa, z którym już tyle czasu walczymy. Gratuluję mądrego podejścia do życia.

Stowarzyszenie mali bracia UbogichWolontariuszka o pracy z seniorami. "Czasem człowiek czuje bezsilność"

Myślicie, że stacji, jak i samej Krzan, słusznie się oberwało?

Więcej o: