Aleksandra Żebrowska pozuje z dziećmi i cieszy się. "W tym roku nie miały wszy". Kolejny plus lockdownu podała Rubik

Aleksandra Żebrowska żartuje sobie, że przez lockdown jej dzieci nie dotknął jeden z problemów, który wiąże się z przebywaniem w grupie rówieśników. O co chodzi?

Ponad rok temu pojawiły się informacje o pierwszych chorych na COVID-19. Od tego czasu w Polsce mieliśmy już pierwszy lockdown, później narodowy i twardy, a kiedy restrykcje nieco zelżały, znów wróciliśmy do punktu wyjścia, bo 25 marca rząd ogłosił nowe obostrzenia, które wchodzą w życie od  soboty 27 marca. Wiele osób jest już zmęczonych obecną sytuacją, jednak nawet w takich nieciekawych realiach są też tacy, którzy próbują nie tracić nadziei, a nawet doszukują się pozytywnych aspektów życia w nowej rzeczywistości. Najlepszym dowodem na to jest wpis Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra Żebrowska o lockdownie

Wszyscy chętnie wrócilibyśmy do rzeczywistości, jaką znamy sprzed pandemii. Domowa izolacja dla wielu jest trudna. Na różnym poziomie odczuwają to wszyscy. Aleksandra Żebrowska, jako młoda matka, na swoim Instagramie przez rok relacjonowała, jak ona i jej rodzina odnajdują się w nowej "normalności". Instagramerka, która znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru, zareagowała również teraz, po tym, jak rząd ogłosił nowe obostrzenia na Wielkanoc. Wynika z nich, że dzieci znów czeka nauka zdalna, a żłobki zostają zamknięte. I choć dla wielu rodziców nie jest to łatwa sytuacja, Żebrowska zażartowała, że w tym aspekcie dostrzega niewielkie plusy domowej nauki pociech. 

W tym roku dzieci nie miały wszy  #plusylockdownu - śmiała się. 
 

Fani komentują

Pod postem Żebrowskiej szybko pojawiło się mnóstwa komentarzy. Zareagowały głównie inne mamy, które doskonale rozumiały Żebrowską. Kobiety nie kryły też, że wpis celebrytki poprawił im humory. 

Wszy mają lockdown.
Dokładnie to samo sobie pomyślałam.
Ola! Nie mogę z Tobą. Rozwalasz system - śmiały się internautki. 

Wpis skomentowała też Agata Rubik. 

Wszystkie buty jakby w lepszym stanie - napisała żona kompozytora. 

Komentarz Agaty RubikKomentarz Agaty Rubik Screen olazebrowska/Instagram

Zabawne?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA