Gwiazda "Dance Dance Dance" miała wypadek! Wystąpi dziś z gipsem na ręce

W najbliższym odcinku "Dance Dance Dance" Robert El Gendy wystąpi w gipsie na ręce. Podczas próby doszło do poważnej kontuzji. Musiał interweniować medyk. Mamy nagranie.

Tydzień temu ruszyła kolejna edycja "Dance Dance Dance". Program od samego początku budził niemałe emocje, a to za sprawą głośnej zmiany w jury. Do formatu dołączył Agustin Egurrola, który wcześniej przez lata był związany ze stacją TVN. W pierwszym odcinku sporym medialnym echem odbiła się ostra krytyka Agustina, która spadła na Roksanę Węgiel. W kolejnej odsłonie show również nie zabraknie emocji. Robert El Gendy będzie musiał zatańczyć w gipsie.

'Dance Dance Dance'. Paweł Cieślak wszedł w dyskusję z jurorami"Dance Dance Dance". Uczestnik wszedł w dyskusję z jurorami. "Mało eleganckie"

"Dance Dance Dance". Kontuzja na planie programu

Podczas próby generalnej przed nagraniem drugiego odcinka "Dance Dance Dance" Robert El Gendy chciał wykonać jedno z podnoszeń ze swoją programową partnerką - Małgorzatą Opczkowską. Coś poszło nie tak. W jednej chwili prowadzący "Pytania na śniadanie" zrobił grymas, który zwiastował przyszłą kontuzję. Na planie szybko musiał pojawić się medyk. Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Zobacz wideo

Robert El Gendy został wysłany na prześwietlenie. Okazało się później, że prezenter uszkodził więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka. Żeby uczestnik mógł pojawić się na nagraniach, specjaliści zdecydowali założyć mu gips. To nie wszystko. Zmieniono również choreografie Małgorzaty i Roberta, aby nie nadwyrężać jego kciuka.

Tomasz KammelKammel na lotnisku. "Była przekonana, iż pozytywny test oznacza, że może jechać na wakacje"

W najbliższym odcinku Robert zatańczy nie tylko w duecie, ale będzie musiał zaprezentować również solówkę. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi? Przekonacie się o tym już w piątek po 20:00.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!