Premier wprowadza nowe obostrzenia. Lipińska załamana jak nigdy. "Żegnajcie rzęsy, paznokcie, włosy"

Blanka Lipińska wyraziła smutek, ponieważ rząd wprowadził nowe obostrzenia, zamykając od soboty salony kosmetyczne i fryzjerskie. Gwiazda będzie pokazywać się w bardziej naturalnej wersji niż zwykle?

Blanka Lipińska nie ukrywa, że korzysta z porad lekarzy medycyny estetycznej i ma na koncie pojedyncze zabiegi. Celebrytka jest jednak bardzo zadowolona z efektów końcowych i cieszy się, że nie przypomina siebie sprzed lat. Stale eksperymentuje ponadto z fryzurami, dzielnie relacjonując internautom każdą kolejną wizytę w salonie u stylisty. Nie dziwi więc, że autorka "365 dni" ubolewa nad faktem, że rząd zaostrzył obostrzenia. Lipińska rezygnuje ze sztucznych rzęs.

Zobacz wideo Blanka Lipińska zrobiła sobie nowy tatuaż

Rząd wprowadza nowe obostrzenia. Blanka Lipińska załamana jak nigdy. "Żegnajcie rzęsy, paznokcie, włosy"

Od 27 marca w Polsce obowiązywać będą nowe obostrzenia. Rząd zdecydował się zamknąć sklepy meblowe, salony fryzjerskie oraz kosmetyczne. Blanka Lipińska w krótkim monologu na Instagramie dała upust negatywnym emocjom, nazywając ironicznie Mateusza Morawieckiego "miłościwie panującym premierem". 

Chyba wszyscy wiedzą, co się za chwilę stanie, bo zakończyła się konferencja prasowa naszego miłościwie panującego premiera Morawieckiego. Zostały wprowadzone nowe obostrzenia, więc żegnajcie rzęsy, paznokcie, włosy. Żegnajcie, nie wiadomo, kiedy znowu was zobaczymy i to na waszą cześć będzie – obwieściła Lipińska i... uderzyła w gong.

To nie pierwszy raz, kiedy rząd skonfliktowanej Zjednoczonej Prawicy wprowadza tak radykalne kroki. W zeszłym roku zrobił dokładnie to samo, co doprowadziło do powstawania kosmetyczno-fryzjerskiego "podziemia".

Wygląda na to, że już niedługo fani Blanki będą mogli podziwiać ją w naturalnej wersji - bez perfekcyjnie ułożony włosów, bez rzęs i bez pięknie zrobionych paznokci.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!