Cleo opowiedziała o swojej diecie. Niektóre składniki ją usypiały, więc z nich zrezygnowała. "Mam więcej energii" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo ujawniła, w jaki sposób dba o swoją formę i jak się odżywia. Okazuje się, że stawia na popularną dietę keto.

Cleo należy do tego niewielkiego grona gwiazd, które jest dosyć skryte. Nie ujawnia szczegółów prywatnego życia na Instagramie, nie pokazuje, co je na śniadanie, ani jak wyglądają jej dni. Profil służy Cleo głównie do promocji jej twórczości. Czasem ujawnia kulisy pracy. Nasz reporter postanowił więc spytać ją, jak wygląda jej dieta.

CleoCleo poci się w swoich sukienkach. Dlaczego sama je projektuje?

Cleo opowiedziała o swojej diecie

Okazuje się, że artystka zrezygnowała z węglowodanów, ponieważ ją "usypiały". Dlatego zdecydowała się przejść na dietę ketogeniczną.

Ostatnio polubiłam sposób żywienia diety ketogenicznej. To jest taka dieta przeciwzapalna z wyłączeniem dużej ilości węglowodanów. Ja się lepiej na niej czuję. Mam więcej energii. Ogólnie chyba się lepiej czuję, jak wyłączam zbyt duże ilości węglowodanów, które bardzo lubię, ale które zwyczajnie mnie po prostu usypiają. Więc polecam taką dietę warzywno-tłuszczowo-nie wiem. Jajeczka na przykład lubię, bardzo lubię jajeczka - powiedziała.

Nasz reporter, Cezary Wiśniewski, spytał również Cleo, czy ma kto jej robić śniadania. Zdradziła, że tak!

Poza tym wiecie co. Ja jestem samowystarczalna. Ja sobie bardzo dobre śniadania robię - podkreśliła.

Zobaczcie, co jeszcze ujawniła Cleo w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Zobacz wideo Cleo opowiedziała o diecie

Warto dodać, że dieta ketogeniczna jest restrykcyjną dietą i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Źródłem energii są w niej bowiem w 99 procentach tłuszcze, natomiast tylko 1 procent pozyskiwany jest z węglowodanów. Dieta polecana jest przy niektórych chorobach metabolicznych, ale przed jej zastosowaniem zawsze należy skonsultować się z lekarzem.

Przeczytajcie więcej: Dieta ketogenna (dieta ketogeniczna) - na czym polega i jak prawidłowo ją stosować?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!