Agata i Piotr Rubikowie naśmiewają się z rządowych porad: Świetlista przyszłość przed nami! Zaraz puzzli w sklepach zabraknie

Agata i Piotr Rubikowie opublikowali rodzinne zdjęcie, na którym zasłaniają dzieciom usta. Ich publikacja ma nawiązywać do rządowych porad dotyczących pracy zdalnej rodziców i zachowania w domu ciszy.

Piotr i Agata Rubikowie mają ogromne poczucie humoru, o czym wiadomo nie od dziś. Tym razem sławna para podzieliła się w sieci rodzinnym zdjęciem, którym wyśmiewa opublikowane przez rząd porady dla rodziców dotyczące pracy zdalnej i relacji z dziećmi w dobie koronawirusa. 

Agata RubikAgata Rubik musiała zamówić córce jedzenie do domu. "Powinna już sama coś umieć zrobić"

Piotr i Agata Rubikowie wyśmiewają rządowe porady dla rodziców

W czwartkowy wieczór Agata Rubik opublikowała na Instagramie prześmiewcze zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem i dziećmi. W tle widzimy wesołego Piotra pokazującego znak victorii, a z przodu uśmiechniętą Agatę, zasłaniającą córkom usta.

My już po rozmowach! Świetlista przyszłość przed nami, rodzicami! Zaraz puzzli w sklepach zabraknie, plasteliny i farbek też! - napisała Agata.
 

Agata Rubik, Piotr RubikAgata i Piotr Rubikowie o intymności w związku. Porównali się do młodego małżeństwa

Fotka ma nawiązywać do porad dla rodziców opublikowanych przez rząd. Na zdjęciu obok widzimy treść jednej z nich. 

Ważne porady dla rodziców. Jeśli rodzic pracuje zdalnie i część czasu musi spędzić przy komputerze lub telefonie, istotne jest dokładne wyjaśnienie, co to znaczy pracować z domu, dlaczego ważne jest, by nie przeszkadzać, gdy mama lub tata siada przy biurku. Można zaproponować dziecku ciche zabawy: klocki, farby, puzzle, układanki, książeczki z naklejkami, masy plastyczne - napisano.

Fani Rubików odebrali publikację z humorem. Chętnie dodali coś od siebie w komentarzach.

Ja zapraszam te "mądre głowy", aby wytłumaczyły to mojemu pięciolatkowi. Ja już próbowałam nieraz...
To tak jakby zabronić psu szczekać, a kotu miałczeć...
Na pewno pisał to ktoś, kto nie ma dzieci. Science-fiction! - pisali fani.

A czy Wasze dzieci są gotowe na ciche zabawy?

Zobacz wideo Agata Rubik o intymności z mężem. „Wiem, jak jest, jak nie ma dzieci w domu”. Rozmawiają z nimi o seksie?

Agata RubikPiotr Rubik nagrał żonę w kuchni. Pokazał ich nowoczesne wnętrza

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: