Patryk Vega pokazał zwiastun "Small World" z Wieniawą i Adamczykiem. "Dziesięć razy większy hardcore niż Botoks"

Patryk Vega zapowiedział nowy film z Julią Wieniawą i Piotrem Adamczykiem. Reżyser zapewnia, że będzie jeszcze mocniejszy niż "Botoks".

Patryk Vega rusza z promocją nowego filmu "Small World". Produkcja ma różnić się od dotychczasowych dzieł reżysera. Co zapowiada zwiastun? 

Zobacz wideo Patryk Vega twierdzi, że taśmy z afery podkarpackiej istnieją

Elżbieta ZapendowskaElżbieta Zapendowska w szczerym wyznaniu: Pogodziłam się z utratą wzroku

Zwiastun "Small World" z Julią Wieniawą i Piotrem Adamczykiem

Nowy film Patryka Vegi opowiadać będzie o handlu dziećmi. W roli głównej zobaczymy Piotra Adamczyka, który w roli policjanta będzie starał się odnaleźć porwane przez gang handlujący ludźmi dziecko. W wywiadzie dla Onetu reżyser zapowiedział, że film przedstawi historię z trzech różnych perspektyw: ofiary, jej rodziców, a także porywaczy. Przyznał także, że produkcja ma dla niego charakter misyjny.

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście, będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. (...) Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen.
 

Vega zapowiedział, że film ma być mocniejszy niż sam "Botoks":

Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny.

Wedle zapowiedzi reżysera, produkcja tym razem ma być także całkowicie "na poważnie". Już w zwiastunie widzimy zupełnie inną atmosferę niż ta, do której przyzwyczaił nas Vega. Oprócz Adamczyka na dużym ekranie pojawi się również Julia Wieniawa i Enrique Arce, znany fanom serialu "Dom z papieru" i filmie „Kobiety mafii 2”.

Artur OrzechKto zastąpi Artura Orzecha przy Eurowizji? TVP komentuje sprawę

Premiera produkcji zaplanowana jest na 2021 rok. 

Więcej o: