Księżna Kate nigdy nie wybaczy Meghan Markle. "Wywiad był gwoździem do trumny". Spaliła za sobą już wszystkie mosty

Jak donoszą osoby z otoczenia rodziny królewskiej, nie ma już absolutnie żadnych szans na rozejm pomiędzy księżną Kate a Meghan Markle. Wywiadem u Oprah Winfrey, żona księcia Harry'ego spaliła za sobą wszystkie mosty.

Relacje pomiędzy księżną Kate i Meghan Markle od samego początku były delikatnie mówiąc napięte. Plotkowano o wzajemnej zazdrości pomiędzy paniami, jednak te przez dłuższy czas robiły dobrą minę do złej gry. Ponad rok temu, gdy Meghan i Harry zdecydowali się opuścić brytyjski dwór, konflikt pomiędzy braćmi i szwagierkami nie był już żadną tajemnicą. Oliwy do ognia dolał wywiad u Oprah Winfrey. Szanse na pojednanie są praktycznie żadne.

Książę William, Meghan Markle, książę HarryKsiążę William od początku nie ufał Meghan. "Nic nie wiemy o jej intencjach"

Księżna Kate nigdy nie wybaczy Meghan Markle

Meghan Markle w wywiadzie u Oprah Winfrey opowiedziała o swojej burzliwej relacji z żoną księcia Williama. Wspomniała, że to ona płakała przed ślubem z powodu Kate. Dodała też, że dostała od niej przeprosinowe kwiaty i jej wybaczyła. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej odsłaniają drugą stronę medalu pojednania pań.

Kate próbowała złagodzić to kwiatami, a Meghan zatrzasnęła jej drzwi przed twarzą. Oczywiście pominięto to w wywiadzie u Oprah. To, jak ktoś może okazywać brak szacunku kobiecie, która pewnego dnia zostanie królową, jest po prostu niezrozumiałe - mówi informator magazynu "New Idea".

Meghan Markle nosiła wymowny naszyjnikMarkle wystąpiła z wyjątkowym naszyjnikiem podczas wywiadu. Miał ukryte znaczenie

Jak się okazuje, księżna Kate nie widzi już szans na pojednanie. Woli skupić się na rodzinie i swojej pracy społecznej.

Kate nigdy jej nie wybaczy. Wywiad był ostatnim gwoździem do trumny. To koniec. Meghan spaliła wszystkie swoje mosty, a Kate nie jest zainteresowana rozmową z nią - dodaje informator magazynu.

Myślicie, że zbliżające się święta Wielkiej Nocy ocieplą nieco atmosferę między Meghan i Harrym a rodziną królewską?

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!