Bogusław Linda już po szczepieniu na COVID-19. Aktor opowiedział, jak się czuje

Bogusław Linda pochwalił się w mediach społecznościowych, że otrzymał pierwszą z dwóch dawek szczepionki na COVID-19. Artysta zdradził, jak czuje się po szczepionce. Wpis aktora podzielił internautów.

Bogusław Linda przyjął pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19. Aktor, jako wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, otrzymał więc szczepienie w ramach szczepień dla nauczycieli akademickich doktorantów i innych osoby prowadzących zajęcia na uczelniach. Linda w facebookowym wpisie lakonicznie opisał, jak się czuje. 

Bogusław LindaBogusław Linda trafił do szpitala. Żona aktora komentuje stan jego zdrowia

Zobacz wideo "Psy. W imię zasad". Wielki powrót Franza Maurera. Zobacz zwiastun filmu

Bogusław Linda po szczepieniu

Bogusław Linda klika tygodni temu wyszedł ze szpitala. Aktor ze względu na silne bóle kręgosłupa musiał przejść operację ortopedyczną. Wówczas jego żona, która jest również jego menadżerką, poinformowała o tym, jak czuje się artysta. Teraz Linda sam zabrał głos na temat swojego stanu zdrowia i pochwalił się, że dostał już pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19, a zaszczepiony został preparatem brytyjsko-szwedzkiego koncernu farmaceutycznego - AstraZeneca. Jednocześnie aktor dodał, że czuje się świetnie (wiele osób po podaniu pierwszej dawki zgłaszało działania niepożądane. Lekarze jednak uspokajają i zapewniają, że nie ma powodów do niepokoju)

Dwa dni po pierwszej dawce szczepionki. Jak wszyscy wykładowcy - AstraZeneca. Jest super. Zdrowy i w jednym kawałku - napisał aktor.

Artur BarciśBarciś chce przyjąć szczepionkę, ale najpierw musi... wyruszyć w podróż

Bogusław Linda przyjął szczepionkę. Internauci komentują

Wpis gwiazdora "Psów" wzbudził duże zainteresowanie internautów i jak można się domyślać podzielił ich. Część komentujących życzyła Lindzie zdrowia i cieszyła się, że aktor doczekał się szczepionki. 

Cieszę się i zdrówka życzę mojemu ulubionemu aktorowi.
Nasz krok do normalności, bo przecież kiedyś musi nadejść. Super, wszystkiego dobrego - pisali.

Inni, zwłaszcza antyszczepionkowycy, nie szczędzili aktorowi gorzkich słów. 

Każdy ma prawo wyboru. Oczywiście szanuje. Jednak nie kryje rozczarowania.
Kolejny... Myślałem, że chociaż tacy jak ty nie wezmą udziału w tym cyrku. 

Aktor nie odpowiadał na te zaczepki. 

Więcej o: