Tamara Arciuch kończy 46 lat. "Jeszcze po czterdziestce, czy już przed pięćdziesiątką?". Fani: Piękne dziecko, piękna kobieta

Tamara Arciuch opublikowała w sieci urodzinowe zdjęcia. Pokazała, jak wyglądała jako dziecko i nastolatka. Internauci nie mają wątpliwości - piękna od zawsze.

Tamara Arciuch przyszła na świat 24 marca 1975 w Skierniewicach. Udało jej się spełnić marzenia z dzieciństwa i została aktorką. Dziś celebruje swoją 46. wiosnę i zachwyca fanów formą. Porównała aktualne zdjęcie z tymi sprzed wielu lat. Fani nie szczędzą komplementów.

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Tamara Arciuch kończy 46 lat. "Jeszcze po czterdziestce, czy już przed pięćdziesiątką?"

W ostatnim czasie o Tamarze Arciuch zrobiło się nieco głośniej, wszystko za sprawą jej występów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które nie urzekają Katarzyny Skrzyneckiej, za to zachwycają Bartka Kasprzykowskiego. Aktor był zażenowany faktem, że jego była koleżanka zza jurorskiego stołu tak nisko ocenia jego ukochaną.

W ostatnim odcinku Skrzynecka również nie była łaskawa, choć Arciuch jako Urszula wypadła świetnie. Niemniej jednak 46-letnia aktorka nie ma zamiaru przejmować się opiniami starszej koleżanki i z radością wkracza w kolejny rok swojego życia.

Czy 46 lat to jeszcze po czterdziestce, czy już przed pięćdziesiątką? - dopytywała w formie żarty aktorka.
 

Zdjęcia aktorki z dzieciństwa zachwyciły internautów. 

W twoim wypadku metryka nie działa po prostu.
Ja bym powiedziała że po trzydziestce, będzie pasowało do po czterdziestce i przed pięćdziesiątką.

Urodzinowe życzenia złożyła koleżance także Agnieszka Dygant, która grała z Tamarą w "Niani".

Tami, wszystkiego najlepszego, kochana! Jesteś taka piękna, że nie zaszkodzi Ci nawet 46!

Przyłączamy się do życzeń.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.