Agnieszka Kaczorowska poznała płeć drugiego dziecka. "My już wiemy!"

Agnieszka Kaczorowska wyznała internautom, że jest już po wizycie lekarskiej, na której poznała płeć dziecka. Jak myślicie, chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Od prawie dwóch lat razem z mężem Maciejem Pelą wychowują córkę Emilkę, która niedługo zostanie starszą siostrą. Aktorka chętnie dzieli się z internautami przygotowaniami do tego jakże ważnego dnia. Teraz podczas relacji na Instagramie, wyznała, że poznała płeć maleństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska prezentuje ciążowe krągłości w "Pytaniu na śniadanie". Jej brzuch jest coraz większy

Izabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Znamy pary w "Ślubie..."! Nie brakuje rozczarowań. "Bardziej podobają mi się brunetki"

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Kaczorowska zna płeć drugiego dziecka

Kaczorowska bardzo chętnie relacjonuje na Instagramie, jak przebiega okres ciąży. Aktywna w mediach społecznościowych była zarówno podczas pierwszej ciąży, jak i teraz. Chętnie pokazuje powiększający się brzuch i chwali się efektami sesji zdjęciowych. Teraz, tuż po wizycie u ginekologa, nagrała krótkie wideo. Podzieliła się z fanami tym, czego właśnie się dowiedziała.

Właśnie byłam na spotkaniu z naszym maluszkiem! Więc my już wiemy... a wy będziecie w tym tygodniu zgadywać, co? Kto tam jest i na kogo czekamy - powiedziała aktorka.

Choć dopiero teraz Agnieszka poznała płeć dziecka, już jakiś czas temu wyjawiła, jakie imię bierze po uwagę.

Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Mamy nadzieję, że wkrótce celebrytka zdradzi płeć dziecka. Czekamy na więcej szczegółów!

Więcej o: