Anna Lewandowska pochwaliła się wypoczynkowym kątem w salonie. Duży fotel i puf to nie wszystko. Pomyślała o lustrze do selfie

Anna Lewandowska chętnie prezentuje różne fragmenty swoich domów. Tym razem pokazała fanom, jak wygląda jej wypoczynkowy kącik.

Anna Lewandowska nie ma oporów, by pokazywać fanom na Instagramie, jak razem z mężem urządzili swoje mieszkania. Nie jest tajemnicą, że mają ich kilka. Trenerka regularnie publikuje fotografie, na których widać salon, kuchnię, przedpokój czy domową siłownię. Domy Lewandowskich wciąż jednak skrywają wiele tajemnic, które trenerka co jakiś czas ujawnia. Tym razem chętnie pozuje we wcześniej niepublikowanym fragmencie salonu, który wygląda na kącik wypoczynkowy.

Anna LewandowskaLewandowski śpiewa z córkami piosenkę i buja je na huśtawce. W salonie

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje przed lustrem w wełnianym swetrze. Wygląda skromnie, ale w jego cenie można kupić zagraniczne wakacje

Anna Lewandowska pochwaliła się wypoczynkowym kątem w salonie

Wygląda na to, że to nowe ulubione miejsce trenerki do pozowania do zdjęć. Ostatnio wrzuciła kilka fotografii, na których możemy zobaczyć ten fragment salonu. Tu również są wielkie okna od podłogi do sufitu. Nie brakuje także fotela, który wygląda na bardzo wygodny, oraz pufa w kształcie wielkiej poduchy. Zapewne można na nim siedzieć lub oprzeć nogi, gdy wypoczywa się w fotelu. Obok stoi szklana witryna, w której wystawione są eleganckie talerze, półmiski i wazony.

 

Paulina Krupińska, Damian MichałowskiKrupińska tańczy z Michałowskim w "DDTVN". Co za choreografia!

Na podłodze z kolei leży biały dywan w czarne pasy, przypominające wzór zebry. Obok fotela stoją stolik i piękne kwiaty. W takim miejscu można się zrelaksować po ciężkim dniu czy treningu. Na zdjęciu zrobionym z innej perspektywy widać, że kącik wypoczynkowy znajduje się we wnęce, z której jest widok na dalszą część salonu. To w niej znajduje się m.in. duży stół.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie zapomniała także o dużym lustrze, w którym bez problemu może robić sobie selfie. Dobry pomysł?