Meghan Markle miała wyjątkowy naszyjnik podczas wywiadu. Jego ukryte znacznie jest wymowne. "Dowód szczerości"

Kiedy Meghan Markle pojawiła się na FaceTime podczas niedawnego występu księcia Harry'ego w "The Late Late Show with James Corden", miała na sobie wyjątkowy naszyjnik. Jak się okazuje, ma on wymowne znaczenie.

W lutym książę Harry pojawił się w programie Jamesa Cordena "The Late Late Show with James Corden". Wywiad miał luźną konwencję, nie obyło się bez żartów i zabawnych sytuacji. W pewnej chwili panowie połączyli się na FaceTime z Meghan Markle, a fani zwrócili uwagę na jej naszyjnik. Jak się okazuje, kamień lapis lazuli ma symboliczne znaczenie.

Zobacz wideo

książę Filip, królowa ElżbietaKsiążę Filip ma ostatnie życzenie. Spełnić je może tylko królowa Elżbieta II. "Wie, że jego zegar tyka"

Meghan Markle pojawiła się w symbolicznym naszyjniku

Gdy Meghan Markle niespodziewanie pojawiła się na ekranie telefonu księcia Harry’ego, miała na sobie sukienkę z bufiastymi rękawami marki Velvet Torch z Los Angeles, którą połączyła z naszyjnikiem marki The Class, jej dobrej przyjaciółki Taryn Toomey. Lapis lazuli to kamień szlachetny, który ma wymowne znaczenie.

Lapis lazuli pomaga w wyrażaniu siebie i ujawnianiu wewnętrznej prawdy - czytamy w opisie produktu. Ten kamień jest powszechnie uważany za dowód szczerości i mądrości - i jest szczególnie pomocny dla każdego, kto potrzebuje zwiększenia pewności siebie i silniejszego połączenia z wewnętrznym głosem.

Krótki występ Meghan Markle w "The Late Late Show" miał miejsce na kilka dni przed głośnym wywiadem Sussexsów z Oprah Winfrey. Księżna mówiła wówczas, że w końcu czuje się "wyzwolona", by wyznać swoją prawdę. Podczas rozmowy poruszono później wiele trudnych tematów - od myśli samobójczych, które Markle miała, przebywając na dworze, po rasizm w rodzinie królewskiej.

Księżna Diana, książę Karol, księżna CamillaKsiążę Karol prowadził z Camillą erotyczne pogawędki. "Zamieszkam w twoich spodniach"

To nie pierwszy raz, kiedy elementami garderoby Meghan próbuje przekazać wiadomość. Podczas spotkania z Winfrey miała na sobie diamentową bransoletkę księżnej Diany. Natomiast przed potwierdzeniem, że ona i książę Harry spodziewają się dziewczynki, Markle przekazała sekretną wiadomość, nosząc pierścionek z różowym szafirem.