Książę Harry dostał pierwszą "prawdziwą" pracę. Od razu wylądował na fotelu dyrektora. "Ma pomagać przy decyzjach strategicznych"

Zagraniczne media donoszą, że książę Harry doczekał się pierwszej "prawdziwej" pracy. Będzie jednym z szefów w startupie BetterUp z Krzemowej Doliny.

Książę Harry i Meghan Markle ponad rok temu ogłosili, że rezygnują z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Jak postanowili, tak też zrobili i już w marcu ubiegłego roku zamieszkali w Kanadzie, a potem w Stanach Zjednoczonych. O buntowniczej parze z rodziny królewskiej mówi się nieustannie, a najnowszy wywiad udzielony przez Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey tylko zwiększył zainteresowanie. Teraz natomiast Meghan Markle przygotowuje się do drugiego porodu, a książę Harry do pierwszej prawdziwej pracy i to nie na byle jakim stanowisku, bo na dyrektorskim.

Książę Harry dostał pracę. Będzie dyrektorem generalnym 

Książę Harry zostanie dyrektorem generalnym firmy szkoleniowej BetterUp Inc., która zajmuje się m.in. zdrowiem psychicznym.

Książę Harry ma pomagać przy m.in. decyzjach strategicznych i akcjach charytatywnych, a także reprezentować firmę publicznie w tematach związanych ze zdrowiem psychicznym - poinformował "Wall Street Journal".

Książę Harry w rozmowie z "Wall Street Journal" przyznał, że chce nieść pomoc, a także mieć wpływ na życie innych. Myślicie, że książę odnajdzie się w tej nowej dla niego roli? 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

ZOBACZ TEŻ: Dusza towarzystwa, mistrzyni ciętej riposty, przebojowa artystka. Kiedyś wyznała: To maska. W środku bardzo cierpię