Małgorzata Rozenek planuje czwarte dziecko? Słowa Radosława są bardzo wymowne

Małgorzata Rozenek dopiero rozpoczęła pracę nad swoją sylwetką po narodzinach dziecka, a już planuje kolejną ciążę? Radosław Majdan zasugerował to w jednym z odcinków programu "Rozenek cudnie chudnie".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o wspólnego potomka. Para nigdy nie kryła, że korzysta z metody in vitro, dzięki której urodzili się synowie prezenterki - Stanisław i Tadeusz, których doczekała się z Jackiem Rozenkiem. Mimo wielkich chęci, Majdanowie dość długo wyczekiwali upragnionego dziecka i w końcu udało się. W czerwcu minionego roku na świat przyszedł syn pary, Henryk, który szybko stał się oczkiem w głowie dumnych rodziców. Czyżby małżeństwo już planowało ponowne powiększenie rodziny? Były bramkarz zasugerował to w autorskim programie telewizyjnym żony. 

Małgorzata Rozenek, Henio MajdanRozenek pokazała, jak Henio całuje swoje odbicie w lustrze. "Całuśny po tatusiu"

Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko?

Rozenek bardzo chętnie korzysta z popularności, którą w ostatnich miesiącach wzmocniły narodziny długo wyczekiwanej trzeciej pociechy. Aktywnie działa nie tylko w mediach społecznościowych, ale także nawiązuje inne współprace. Aktualnie możemy ją oglądać w telewizyjnym programie "Rozenek cudnie chudnie", w którym na oczach widzów celebrytka stara się wrócić do sylwetki sprzed porodu. W osiągnięciu wymarzonej sylwetki pomagają jej profesjonaliści. 

Michał Wiśniewski, Mandaryna z córkąCórka Michała Wiśniewskiego ma już 18 lat. Wyrosła na piękną kobietę

"Rozenek cudnie chudnie" można oglądać na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl. W jednym z ostatnich odcinków programu wystąpił również Radosław Majdan, który wspiera żonę w niemal każdym medialnym projekcie. Jego słowa mogą dawać do myślenia. Były bramkarz w krótkiej wypowiedzi nawiązał do fizycznej formy Gosi i zasugerował, że to nie ostatni raz, kiedy jego ukochana może zrzucać kilogramy po ciąży.

Jeżeli Małgosia będzie miała się odchudzać po raz kolejny, to po kolejnej ciąży... Zobaczymy - stwierdził ze śmiechem i z nutką zmieszania. 
 

Czyży te słowa okażą się prorocze? Może para faktycznie myśli o kolejnym dziecku? Jeśli tak, to na pewno o tym poinformują, kiedy przyjdzie na to pora!

Zobacz wideo Małgosia lubi doprowadzać męża do szału? Ma na to sposoby!